Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Bernas drugi w Grand Prix Velo Alanya

Paweł Bernas (Mazowsze Serce Polski) zajął drugie miejsce w klasyku Grand Prix Velo Alanya.

Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Mazowsze Serce Polski udanie rozpoczęło sezon w Turcji od zwycięstwa Pawła Bernasa w Grand Prix Alanya. Cały wypad na Riwierę Turecką spięli równie dobrym wynikiem zawodnika pochodzącego z Gliwic.

Kolarze w Grand Prix Velo Alanya mieli do pokonania 2000 metrów przewyższenia na trasie liczącej niespełna 106 kilometrów. W takich warunkach najlepiej spisał się Kazach Daniil Pronskiy (Vino – Astana Motors). Drugą lokatę wywalczył wspomniany wcześniej Bernas. Z dobrej strony pokazał się Jakub Kaczmarek, który uplasował się w pierwszej dziesiątce wyścigu.

Kolejne starty zawodnicy Mazowsze Serce Polski zaliczą w Grecji. W jednym z wyścigów rozgrywanych w Helladzie do rywalizacji powróci Karol Domagalski.