Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Paula Gorycka z 3. miejscem na trasie Salamina Epic MTB Cup#4

Paula Gorycka (Strüby-BiXS Team) zajęła 3. pozycję na trasie Salamina Epic MTB Cup#4 podczas wyścigu XCO – C1 Race. Na pierwszym miejscu finiszowała Erin Huck. Drugą lokatę zajęła Vera Medvedeva.

Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Gorycka zameldowała się na kresce ze stratą 1 minuty i 15 sekund. Huck rozpoczęła wyścig bardzo defensywnie, zwracając uwagę na swoje bezpieczeństwo, zwłaszcza na stromych odcinkach zjazdowych. Po objęciu prowadzenia nie oddała go do samego końca, wyprzedzając Rosjankę o 40 sekund.

Polka udanie rozpoczęła nowy sezon, ponieważ już wcześniej notowała zadowalające wyniki. Etapówkę Salamina Epic MTB Cup#2 zakończyła na 5. pozycji, po drodze rozstrzygając na własną korzyść jeden z etapów. Z kolei podczas Salamina Epic MTB Cup#3 również uplasowała się na 5. miejscu.