Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Adrian Kurek wygrywa Puchar Marszałka Mazowsza

Adrian Kurek wygrywa Puchar Marszałka Mazowsza

Stało się - sezon kolarski w Polsce można uznać za otwarty. Kryterium o Wyścig Kolarski o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego na torze w Modlinie wygrał Adrian Kurek (Mazowsze Serce Polski).
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Stało się – sezon kolarski w Polsce można uznać za otwarty. Kryterium o Wyścig Kolarski o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego na torze w Modlinie wygrał Adrian Kurek (Mazowsze Serce Polski).

Na otwarcie sezonu rywalizację podjęli zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych. Pogoda dopisała, dzięki czemu mogliśmy oglądać piękna sportową rywalizację.

Elita mężczyzn przystąpiła do walki na 20 okrążeniach po 3,2-kilometra, Łącznie do pokonania mieli 64 kilometry. Wyścig padł łupem Adriana Kurka, który zaraz po starcie zaatakował i przejechał niemal cały dystans „na solo””. Pod tym linkiem możemy posłuchać przemyśleń Adriana Kurka po wygranym wyścigu.
Podium dopełnili jego klubowy koledzy – Michał Podlaski i Paweł Bernas.
Wśród orlików najlepszy okazał się Szymon Krawczyk (Voster ATS Team). Podium dopełnili Damian Papierski (CCC Development) i Jakub Murias (Voster ATS Team).
Pełne wyniki.
Tomasz Bojanowski - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.