Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Bike Maraton 2020: znamy nowe terminy zmagań

Bike Maraton 2020: znamy nowe terminy zmagań

Organizatorzy cyklu Bike Maraton 2020 przedstawili na stronie internetowej oraz na jednym z portali społecznościowych nowe terminy zmagań. Pierwsze zawody odbędą się 4 lipca w Szklarskiej Porębie (ultra z ograniczoną...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Organizatorzy cyklu Bike Maraton 2020 przedstawili na stronie internetowej oraz na jednym z portali społecznościowych nowe terminy zmagań. Pierwsze zawody odbędą się 4 lipca w Szklarskiej Porębie (ultra z ograniczoną ilością miejsc).
Bike Maraton to popularny cykl maratonów MTB, który cieszy się niesłabnącą popularnością, gromadząc na starcie wielu różnych sportowców. To impreza dla wszystkich fanów kolarstwa, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na tle mocnych rywali.
Tegoroczny cykl został przeorganizowany w wyniku panującej pandemii koronawirusa COVID-19. W związku z tym pierwszy etap zmagań odbędzie się w Szklarskiej Porębie. Następnie kolarze odwiedzą Obiszów (2 sierpnia), Kowary (16 sierpnia) i Zieleniec (29 sierpnia). Po tych etapach, 12 września zawodnicy udadzą się do Jeleniej Góry. Gospodarzami kolejnych zawodów będą Polanica-Zdrój (19 września) i Świeradów-Zdrój (3 października). Przedostatnią rundą będzie ta rozegrana w Sobótce (10 października), a gospodarzem finałowych zmagań będzie Miękinia. Cały cykl zakończy się 17 października.
Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.