Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Bikepark Kazoora zamknięty!

Bikepark Kazoora zamknięty!

Piotrek Krajewski - jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego, rowerowego youtuba. Nie tylko świetnie jeździ, ale także aktywnie angażuje się w rozwój kolarskiej społeczności w Warszawie.
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Piotrek Krajewski – jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego, rowerowego youtuba. Nie tylko świetnie jeździ, ale także aktywnie angażuje się w rozwój kolarskiej społeczności w Warszawie.

Można powiedzieć że niejako zarządza tamtym miejscem i sprawuje nad nim pieczę. Kilka godzin temu udostępnił informację że wraz z wytycznymi władz Warszawy, jest zmuszony do zamknięcia najbardziej rozpoznawalnego miejsca do gravity w województwie Mazowieckim.

Stawia to następujące pytanie, co z otwarciem sezonu na Kazoorze? Premier Morawiecki już przekazał informacje o wiszącej w powietrzu decyzji o przedłużeniu ogólnopolskiej kwarantanny dla wszystkich placówek szkolnych i administracyjnych. Gdy rząd zdecyduje się podjąć taką decyzje to dostęp do tras zostanie otwarty dopiero w połowie kwietnia, a to przekłada się na zaledwie dwa – trzy tygodnie przygotowań przed tak wielkim wydarzeniem. Trzymajmy kciuki że wydarzenie pójdzie po myśli organizatorów i wszystko odbędzie się zgodzie z planem!

Paweł Tyburski - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.