Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

CCC Team weźmie udział w wyścigu The Digital Swiss 5

CCC Team weźmie udział w wyścigu The Digital Swiss 5

Polski zespół kolarski CCC Team weźmie udział w wyścigu The Digital Swiss 5, który rozegrany zostanie w wersji cyfrowej. To pięć indywidualnych wyścigów, odbywających się po trasach znanych z Tour...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Polski zespół kolarski CCC Team weźmie udział w wyścigu The Digital Swiss 5, który rozegrany zostanie w wersji cyfrowej. To pięć indywidualnych wyścigów, odbywających się po trasach znanych z Tour de Suisse 2020.

Wyścig powstanie dzięki współpracy kilku podmiotów, do których należą: Velon, organizatorzy Tour de Suisse oraz platforma Rouvy Indoor Cycling Reality. Dzięki temu dawkę niecodziennych emocji będą mieć nie tylko kolarze, ale też kibice, a to wszystko przy przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa.

Zawodnicy będą występować na specjalnej platformie w strojach swojej drużyny. Do pokonania będą mieli 5 trudnych, ale za to przepięknych odcinków. Udział w wyścigu zapowiedział m.in. Michael Schär. Każda ekipa będzie mogła wystawić trzech zawodników, a na żywo dostępne będą ich podstawowe dane: kadencja, prędkość oraz moc. Niektórzy kolarze będą rywalizować wraz z kamerkami internetowymi, aby móc jeszcze uważniej śledzić ich poczynania.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.