Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

CCC Team wybiera się na obóz treningowy do Livigno

CCC Team wybiera się na obóz treningowy do Livigno

Polska grupa kolarska CCC Team wybiera się w połowie lipca na obóz treningowy do włoskiej miejscowości Livigno. Obóz ma potrwać od 14 do 30 lipca, a uczestniczyć będzie w nim...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Polska grupa kolarska CCC Team wybiera się w połowie lipca na obóz treningowy do włoskiej miejscowości Livigno. Obóz ma potrwać od 14 do 30 lipca, a uczestniczyć będzie w nim m.in. lider zespołu Greg Van Avermaet.
Grupa zawodników, która uda się do Livigno po zakończonym obozie wysokogórskim (Livigno jest ośrodkiem narciarskim na wysokości około 1800 metrów n.p.m.) wybierze się na jednodniowy wyścig z kalendarza WorldTour – Strade Bianche. Impreza ta odbędzie się 1 sierpnia.
Greg Van Avermaet w rozmowie z przedstawicielami Het Nieuwsblad powiedział, że to dla niego idealna forma przygotowań, ponieważ wszystko będzie przebiegać zgodnie z obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa COVID-19. Dodatkowo droga z Livigno na start wyścigu Strade Bianche nie jest długa, a więc Van Avermaet i spółka oszczędzą dużo czasu na zbędnych lotach.
Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.