Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

CCC wycofa się ze sponsoringu sportowego?

CCC wycofa się ze sponsoringu sportowego?

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się wiele różnych informacji na temat funkcjonowania polskiej ekipy kolarskiej CCC Team. Możliwe jest nawet to, iż spółka CCC wycofa się ze sponsoringu sportowego w latach 2020-2021.

Tekst przeczytasz w ok. 49 sekund
CCC wycofa się ze sponsoringu sportowego?
cccteam.eu

Udostępnij artykuł

Jak informuje Polska Agencja Prasowa kłopoty spółki CCC przybierają na sile. Pandemia koronawirusa doprowadziła do tego, że CCC musiało zamknąć wiele swoich sklepów i zwolnić pracowników, którzy być może wrócą do pracy po zakończeniu pandemii. Kryzys wiązał się także ze zdecydowaną obniżką wynagrodzeń, również w przypadku kolarzy. Czasami obniżka wynosiła nawet 80 procent całości wynagrodzenia.

Przedłużający się kryzys nie oznacza nic dobrego. CCC ma coraz większe kłopoty finansowe, a możliwe, że rozwiązania będzie się szukało w zamknięciu sportowego sponsoringu. Jeśli CCC zdecyduje się na taki krok funkcjonowanie drużyny kolarskiej CCC Team będzie praktycznie niemożliwe. To samo tyczy się kobiecej ekipy CCC-Liv oraz młodych kolarzy z CCC Development Team. Polska Agencja Prasowa poinformowała, że spółka CCC zajmuje się obecnie szacowaniem swoich wydatków, a wiążące decyzje powinny zapaść w najbliższym czasie.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2022 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Wykonanie i obsługa portalu weboski.pl