Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Cyprus Sunshine Epic: Udane otwarcie dla Kross Racing Team

Cyprus Sunshine Epic: Udane otwarcie dla Kross Racing Team

W czwartek rozpoczęła się kolejna etapówka z kolarskiego kalendarza wyścigów MTB. Tym razem zawodnicy ścigają się na trasie Cyprus Sunshine Epic. Na pierwszym etapie (drużynowa czasówka) 2. miejsce zajęli kolarze...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

W czwartek rozpoczęła się kolejna etapówka z kolarskiego kalendarza wyścigów MTB. Tym razem zawodnicy ścigają się na trasie Cyprus Sunshine Epic. Na pierwszym etapie (drużynowa czasówka) 2. miejsce zajęli kolarze ekipy Kross Racing Team.
Czasówka liczyła 19,5 kilometra, nie zabrakło na niej wymagających odcinków, w których pokonanie należało włożyć dużo sił. Pierwsi na mecie pojawili się Simon Andreasen oraz Alan Hatherly (Specialized Racing). 12 sekund straty zanotowała dwójka z Kross Racing Team – Bartłomiej Wawak oraz Ondrej Cink. Na trzecim stopniu podium uplasowali się Marin Blums oraz David Nordemann (CST PostNL Bafang MTB Racing Team – 17 sekund straty).
W piątek przed kolarzami kolejne ciężkie zmagania, ponieważ udadzą się na trasę blisko 60-kilometrowego wyścigu typu XCP.
Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.