Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Czas na kolarską rywalizację w Grójcu. ŻTC BIKE RACE 2023

Czas na kolarską rywalizację w Grójcu. ŻTC BIKE RACE 2023

7 maja odbędzie się drugi etap zmagań w ramach ŻTC BIKE RACE 2023. Rywalizacja przenosi się do Grójca.
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

7 maja odbędzie się drugi etap zmagań w ramach ŻTC BIKE RACE 2023. Rywalizacja przenosi się do Grójca.

Zgodnie z założeniami kolarze rywalizować będą w ramach dwóch cykli SUPER PRESTIGE i FIT RACE z podziałem na kategorie wiekowe. Ściganie rozpocznie się punktualnie o godzinie 12:00. Baza zawodów zlokalizowana będzie przy Hali Sportowej „SPARTAKUS” Grójeckiego Ośrodka Sportu (ul. Sportowa 16). Trasa wyścigu poprowadzona zostanie na 18 kilometrowej rundzie drogami technicznymi wzdłuż trasy S7. Start ostry i meta w miejscowości Skurów, a nawrót w miejscowości Józefów. Najmłodsze kategorie będą miały do przejechania 88,5 km, zaś najstarsze 34,5 km.

Oprócz rywalizacji dla kolarzy zaplanowano atrakcje dla kibiców. Dzieci i młodzież będą mogli zmierzyć się w wyścigu Slow Cycling, czyli kto wolniej? Wspólną zabawę podczas pikniku sportowego umili również animacja sportowa przeprowadzona przez firmę KUKIEŁKA. Animacje dla dzieci. Swoje stoisko i dodatkowe atrakcje zapewni też Komenda Powiatowa Policji.

– Zapraszamy wszystkich do rywalizacji w Grójcu. Wracamy na trudną techniczną trasę, która potrafi pokrzyżować plany najlepszych zawodników. Oprócz tego planujemy atrakcje dla kibiców od najmłodszych do najstarszych fanów kolarstwa. Do zobaczenia na koniec majówki w Grójcu – zachęca do udziału w drugim etapie cyklu, jego dyrektor Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.