Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Czwarty etap za nami, a przed nami weekend z ŻTC BIKE RACE!

Czwarty etap za nami, a przed nami weekend z ŻTC BIKE RACE!

Za nami czwarty etap ŻTC BIKE RACE w Opocznie, a już w kolejny weekend dwa wyścigi odpowiednio w Wiskitkach i Żychlinie.
Tekst przeczytasz w ok. 4 minuty.

Udostępnij artykuł

Za nami czwarty etap ŻTC BIKE RACE w Opocznie, a już w kolejny weekend dwa wyścigi odpowiednio w Wiskitkach i Żychlinie.

W ubiegłą niedzielę Opoczno stało się areną zmagań czwartego etapu ŻTC BIKE RACE, w ramach rywalizacji rozegrano Memoriał Marka Galińskiego, w którym triumfował Radomir Chmiel z Michelin Team. W Opocznie rozegrano również Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Wykładowców, szczegółowe wyniki i rozstrzygnięcia niedzielnej rywalizacji znajdują się na stronie www.ztc.pl.

W sobotę – 10 czerwca peleton ŻTC BIKE RACE po raz pierwszy w historii zawita do Wiskitek. Rywalizacja przebiegać będzie na 26-kilometrowej rundzie. Start i meta zlokalizowane zostaną na ul. Kościuszki. Następnie przez Plac Wolności i w prawo w Guzowską, a następnie Żyrardowską aż do Starych Kozłowic, gdzie w lewo do Nowych Kozłowic. Następnie przez Feliksów do Nowego Drzewicza gdzie w lewo i przed wiaduktem w prawo – równolegle do wiaduktu. Następnie tak jak prowadzi droga do Oryszew-Osada, gdzie skręt w lewo i w lewo do Cyganki. Tuż przed światłami z „50” skręt w lewo i dojazd prosto, na wiadukt, do ulicy Guzowskiej w którą skręt w lewo. Z Guzowskiej skręt w prawo w ul. Armii Krajowej i na końcu powtórnie skręt w prawo w Cegielnią. Po dojechaniu do wiaduktu z DK50 , przed wiaduktem skręt w prawo w ul. Wspólną. Po około 1500m skręt w lewo na wiadukt nad DK50 i po przejechaniu wiaduktu skręt w lewo i równolegle do DK50 jedziemy drogą techniczną do Cegielnej. W Cegielną w lewo i po przejechaniu pod wiaduktem DK50 w prawo jedziemy do Działkowej i działkową do Głównej, w którą skręcamy w lewo i prosto Kościuszki do mety.

Dzień później rywalizacja przeniesie się do dobrze znanego kolarzom biorącym udział w wyścigach cyklu ŻTC BIKE RACE – Żychlina. Tam czekać na kolarzy będzie niemal 30-kilometrowa runda start i meta zlokalizowane będą przy stadionie miejskim w Żychlinie przy ul. Waryńskiego, następnie w prawo w Narutowicza i dalej Traugutta po czym skręt w lewo w Łukasiewicza i dalej 1-maja wyjazd z Żychlina. Następnie przez Jurków Pierwszy do Woli Owsianej, gdzie skręt w prawo w kierunku miejscowości Golędzkie, gdzie skręt w prawo i kolejno przez Oporów i Janów do drogi 573 w którą skręt w prawo i następnie w lewo na Żbików i do Rakowca na drodze 583, w którą skręt w prawo. Po wjeździe do Żychlina w lewo w Wiejską i kolejno w prawo i w lewo w Górną. Następnie w prawo w Lipową i w prawo w Łukasińskiego. W Woli Popowa w lewo do Woli Popowej Dolnej, gdzie w prawo w Żeromskiego. Z Żeromskiego w lewo w Dąbrowskiego i w prawo w Waryńskiego – meta. Start i meta przy stadionie miejskim w Żychlinie przy ul. Waryńskiego, następnie w prawo w Narutowicza i dalej Tarugutt po czym skręt w lewo w Łukasiewicza i dalej 1-maja wyjazd z Żychlina. Następnie przez Jurków Pierwszy do Woli Owsianej, gdzie skręt w prawo w kierunku miejscowości Golędzkie, a dalej skręt w prawo i kolejno przez Oporów i Janów do drogi 573, w którą skręt w prawo i następnie w lewo na Żbików i do Rakowca na drodze 583, w którą skręt w prawo. Po wjeździe do Żychlina w lewo w Wiejską i kolejno w prawo i w lewo w Górną. Następnie w prawo w Lipową i w prawo w Łukasińskiego. W Woli Popowej w lewo do Woli Popowej Dolnej, gdzie w prawo w Żeromskiego. Z Żeromskiego w lewo w Dąbrowskiego i w prawo w Waryńskiego – meta. Dodatkowo w Żychlinie oprócz kolarskiej rywalizacja przeprowadzony będzie bieg na dystansach 5 i 10 kilometrów.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.