Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Doka Downhill City Tour – rowerowy weekend w czwórce

Doka Downhill City Tour – rowerowy weekend w czwórce

Podczas zbliżającego się weekendu w Czwórkowych audycjach nie zabraknie ciekawych rozmów, wskazówek oraz porad dotyczących nie tylko samej jazdy na rowerze, ale i wszystkich aktywności z tym związanych. Radiowa Czwórka...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Podczas zbliżającego się weekendu w Czwórkowych audycjach nie zabraknie ciekawych rozmów, wskazówek oraz porad dotyczących nie tylko samej jazdy na rowerze, ale i wszystkich aktywności z tym związanych. Radiowa Czwórka objęła patronat medialny nad festiwalem rowerowym „Doka Downhill City Tour”, który organizowany jest w dniach 18-19 czerwca w Krynicy – Zdroju.

Na najbliższy długi czerwcowy weekend Czwórka przygotowała wiele interesujących audycji związanych z jazdą na rowerze. Już dziś w „Strefie sportu” po godz. 21.30 powiemy m.in. czy można jeździć po ścieżkach rowerowych bez kasku, czy na ścieżkach rowerowych obowiązują ograniczenia prędkości i czy można dostać mandat za jej przekroczenie. W czwartkowej audycji „Czat Czwórki” dowiemy się co łączy monocykl z rowerem, a Martyna Matwiejuk opowie o popularności rowerów w Szwecji. W piątkowy poranek w „Najlepszym dniu tygodnia” wspólnie ze słuchaczami będziemy polecać najlepsze trasy rowerowe w Polsce, o 16.00 w „Czwartym biegu” porównamy trening na rowerze stacjonarnym i outdorowym, a po 17.00 w audycji „TOP – Trochę Optymizmu Popołudniem” porozmawiamy o rowerowych gadżetach. W sobotę po godz. 11.00 w „Pasjonautach” przedstawimy cykl wydarzeń rowerowych w całej Polsce, a prowadzący popołudniową audycję „Nie na – żarty” własnoręcznie przygotuje energetyczny baton, który przyda się podczas wyprawy rowerowej. W niedzielnych audycjach „Tędy po trendy” (9.00-11.00) oraz „Co Was kręci” (11.00-12.00) nie zabraknie relacji z Krynicy-Zdroju i zabaw dla słuchaczy.
Festiwal Doka Downhill City Tour to idealne wydarzenie wpisujące się w weekendowe aktywności Czwórki. Uczestnicy imprezy będą się walczyć na specjalnie przygotowanej trasie oraz na torze pumptrack, by zdobyć tytuł najszybszego cyklisty. Bezpośrednie relacje z miejsca zawodów będzie przygotowywał dziennikarz Czwórki – Robert Grzędowski.
· Więcej informacji na: Strona internetowa Czwórkii

Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.