Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Dookoła Mazowsza: Pierwszy etap anulowany

Dookoła Mazowsza: Pierwszy etap anulowany

Długo czekaliśmy na restart sezonu i dziś musieliśmy obejść się smakiem. Pierwszy etap wyścigu Dookoła Mazowsza został anulowany z powodu wypadku samochodowego, który nie był w żaden sposób związany z...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Długo czekaliśmy na restart sezonu i dziś musieliśmy obejść się smakiem. Pierwszy etap wyścigu Dookoła Mazowsza został anulowany z powodu wypadku samochodowego, który nie był w żaden sposób związany z wyścigiem.

W ucieczce dnia na etapie wiodącym wokół Teresina stworzyli Adam Kuś z TC Chrobry Scott Głogów i Antti-Jussi Juntunen z Tartu2024. Zawodnicy byli niemal pewni dojazdu do mety, lecz ich plany pokrzyżowało zdarzenie drogowe. Motocykl uderzył w samochód z napisem „koniec wyścigu”. Na miejsce zostały wezwane służby i prokuratura. Z tego powodu sędziowie podjęli decyzję o anulowaniu etapu.
Niemniej zawodnicy, którzy zdobyli bonifikaty czasowe na lotnych premiach będą mieli je zaliczone do klasyfikacji generalej po 2 etapie. Jutro zawodnicy zmierzą się z krótką jazdą indywidualną na czas na słynnym torze Służewiec.
Tomasz Bojanowski - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.