Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

DRUTEX Sponsorem Oficjalnym Tour de Pologne

DRUTEX Sponsorem Oficjalnym Tour de Pologne

Tour de Pologne UCI World Tour pozyskał nowego Sponsora Oficjalnego. Polski narodowy wyścig kolarski rozpoczyna współpracę z firmą DRUTEX SA. W 2020 roku firma będzie Sponsorem Oficjalnym klasyfikacji Zwycięzca Etapu,...
Tekst przeczytasz w ok. 4 minuty.

Udostępnij artykuł

Tour de Pologne UCI World Tour pozyskał nowego Sponsora Oficjalnego. Polski narodowy wyścig kolarski rozpoczyna współpracę z firmą DRUTEX SA. W 2020 roku firma będzie Sponsorem Oficjalnym klasyfikacji Zwycięzca Etapu, a także Oficjalnym Partnerem Logistycznym wyścigu.
– Bardzo się cieszę z zaangażowania firmy DRUTEX S.A. w Tour de Pologne. To firma z moich rodzinnych Kaszub, a z prezesem Leszkiem Gierszewskim znam się od wielu lat. Stworzył on od podstaw firmę, która jest dziś, tak jak Tour de Pologne, marką szanowaną na całym świecie. Cieszę się, że możemy współpracować na najwyższym poziomie i jestem przekonany, że współpraca ta przyniesie same korzyści – powiedział Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne.
77. Tour de Pologne odbędzie się w dniach 5-9 sierpnia i będzie pierwszym etapowym wyścigiem UCI World Tour po przerwie związanej z epidemią koronawirusa. Najlepsi kolarze świata wystartują ze Stadionu Śląskiego, aby po pięciu etapach zafiniszować w Krakowie. 77. Tour de Pologne będzie rozgrywany w stulecie urodzin Jana Pawła II.
– Nasza firma działa na rynku 35 lat. A prowadzenie biznesu czasami przypomina wyczerpujący, długodystansowy wyścig kolarski. Raz jest z górki, raz pod górkę. Generalnie trzeba cały czas dbać o formę i trzymać się czołówki. Tylko tacy zawodnicy mogą liczyć na sukces. I my takim zawodnikiem jesteśmy. Dynamicznie, ale na zdrowych podstawach, rozwijamy firmę, zdobywamy nowe rynki i klientów. Dzięki temu możemy i chcemy pomagać. Od lat podejmujemy szerokie działania związane ze wsparciem i promocją sportu, zarówno na poziomie lokalnym, jak i ogólnokrajowym. Zaangażowanie w tak spektakularne przedsięwzięcie z ogromną tradycją, to dla nas niezwykle prestiżowy projekt. Jesteśmy dumni, że możemy w nim uczestniczyć i wesprzeć organizatorów, a jednocześnie promować polski sport na świecie – mówi Leszek Gierszewski, prezes i twórca Drutex.
Tour de Pologne to największa cykliczna impreza sportowa w Polsce oraz najważniejszy wyścig kolarski w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2005 roku należy do elitarnego cyklu UCI World Tour, czyli kolarskiej ligi mistrzów. Jest jednym z najlepiej ocenianych wyścigów kolarskich na świecie pod względem organizacyjnym. Co roku startują w nim wszystkie najlepsze grupy zawodowe świata oraz czołowi kolarze zawodowego peletonu. Transmisje telewizyjne z Tour de Pologne UCI World Tour docierają do 120 państw na całym świecie.
35 lat budowania marki DRUTEX sprawiło, że firma jest obecnie jednym z największych producentów okien, drzwi i rolet w Europie. To nie tylko jedna z najbardziej innowacyjnych i wiarygodnych polskich marek, ale również wizytówka sukcesów polskiej przedsiębiorczości na całym świecie. Firmą, opartą w 100 procentach na polskim kapitale, kieruje od początku jej założyciel, Leszek Gierszewski.
DRUTEX od 35 lat zdobywa serca klientów dzięki gwarantowanej bardzo wysokiej jakości, innowacyjności i wiarygodności. Bogata, kompleksowa oferta, zaawansowanie technologiczne i sprawność działania sprawiają, że firma z roku na rok zwiększa grono swoich odbiorców. Dziś posiada ponad 4500 partnerów handlowych na całym świecie oferując swoje produkty nie tylko w Europie, ale także m. in. w USA, Australii, Meksyku czy na Bliskim Wschodzie. Obecnie niemal 75 procent produktów trafia na rynki zagraniczne, i to zarówno do odbiorców indywidualnych jak i do wielu prestiżowych budynków, takich jak chociażby hotele Hyatt, Holiday Inn, Sheraton i Marriott w Nowym Jorku czy największa na świecie fabryka klocków Lego w Meksyku.
Dziś Drutex zatrudnia ponad 3300 pracowników, będąc jednym z największych pracodawców na Pomorzu. Poza stolarką PVC, w swojej ofercie posiada także rolety, okna i drzwi z drewna, aluminium, fasady oraz ogrody zimowe.
informacja prasowa
Tomasz Bojanowski - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.