Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

I Memoriał Władysława Grabka- 27 sierpnia.

I Memoriał Władysława Grabka- 27 sierpnia.

UKS Wygoda Białystok serdecznie zaprasza na I Memoriał Wiesława Grabka, który odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku w Supraślu. Memoriał ma na celu upamiętnienie Pana Wiesława Grabka - legendy polskiego...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

UKS Wygoda Białystok serdecznie zaprasza na I Memoriał Wiesława Grabka, który odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku w Supraślu.

Memoriał ma na celu upamiętnienie Pana Wiesława Grabka – legendy polskiego i podlaskiego kolarstwa, wieloletniego trenera dzieci i młodzieży w województwie podlaskim, trenera kadry wojewódzkiej, założyciela, Prezesa oraz Trenera w klubie UKS Wygoda, a także Wiceprezesa Podlaskiego Okręgowego Związku Kolarskiego.

Innym ważnym celem tych zawodów jest popularyzacja kolarstwa na terenie województwa podlaskiego, powiatu białostockiego oraz miasta i gminy Supraśl. Będzie to oczywiście wyścig MTB w formule XCO.

Wyścig zostanie rozegrany w Supraślu – malowniczym miasteczku położonym na terenie Puszczy Knyszyńskiej. Start i meta zlokalizowane będą na polanie przy ul. Podleśnej. Organizatorzy przygotowali pięknie położoną trasę poprowadzoną w kierunku Krynek, na której runda wynosić będzie dokładnie 4,7 km.

Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta i Gminy Supraśl oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Zgłoszeń dokonywać należy droga elektroniczną, korzystając z poniższego linku: https://zapisy.entretiming.pl/i-memorial-wieslawa-grabka-v7938.

Wyścig zostanie rozegrany w następujących kategoriach: Dzieci 8-10 lat, Żak, Żakini, Młodzik, Młodziczka, Junior młodszy, Juniorka młodsza, Junior, Juniorka, Elita kobiety i Elita mężczyźni 23 lata i starsi, U23 kobiety i mężczyźni, Masters I (30-44 lat), Masters II (45 i starsi), Masters Kobiety ( 30 lat i więcej), Amator 18+ kobiety i mężczyźni.

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu zawodów.

Do zobaczenia na trasie w Supraślu!

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.