Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Informacje PZKol na temat opłat startowych i kursów dla szkoleniowców

Informacje PZKol na temat opłat startowych i kursów dla szkoleniowców

Na swojej stronie internetowej Polski Związek Kolarski poinformował o wysokości opłat startowych na rok 2020. Ponadto zamieścił informację na temat kursów dla trenerów.
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Na swojej stronie internetowej Polski Związek Kolarski poinformował o wysokości opłat startowych na rok 2020. Ponadto zamieścił informację na temat kursów dla trenerów.

Tabela opłat startowych na rok 2020 prezentuje się następująco:

A B
ELITA: 20,00 zł lub 40,00 zł
PONIŻEJ 23: 18,00 zł lub 30,00 zł
JUNIORZY, JUNIORKI : 15,00 zł lub 20,00 zł
JUNIORZY MŁODSI, JUNIORKI MŁODSZE: 10,00 zł lub 20,00 zł
MŁODZIK, MŁODZICZKA, ŻAK, ŻAKINI: bez opłat lub 10,00 zł
A – dotyczy zawodników zgłoszonych w terminie
B – dotyczy zawodników zgłoszonych po terminie

Ponadto Polski Związek Kolarski uprzejmie informuje, iż razem z Wyższą Szkołą Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie rozpoczyna nabór wniosków na kursy dla szkoleniowców PZKol. Warunki uczestnictwa w szkoleniu ,wniosek na kurs oraz niezbędne załączniki podane są na stronach: WSKFiT, PZKol. Szkolenie odbywać się będzie w systemie weekendowym. Zasady odbycia praktyki ustalone będą z prowadzącym specjalizację. Więcej informacji tutaj.
Informacje na temat Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Polski Związek Kolarski informuje że wszyscy zawodnicy zgłoszeni do startu w Pucharze Polski – eliminacji do OOM w Wysocku Wierlkim w dniach 3-5.07.2020 zostali przyjęci przez Organizatora.
Do startu zgłoszonych zostało 173 zawodników w kat. junior młodszy i 74 zawodniczki w kategorii juniorka młodsza. Dla zawodników kat. junior młodszy 1 etap jazda indywidualna na czas będzie eliminacją do startu w 2 etapie. Do 2 etapu wystartuje 150 najlepszych zawodników z jazdy indywidualnej na czas. 12 zawodników zostanie wyeliminowanych z wyścigu. Działania te są konieczne w związku z rozporządzeniem które precyzuje iż w przypadku zajęć prowadzonych w terenie otwartym uczestniczyć może nie więcej niż 150 uczestników. Wykaz klubów wraz z ilością zgłoszonych do wyścigu zawodników znajduje sie w regulaminie zawodów załączonym w kalendarzu PZKol na 2020 rok

Tomasz Bojanowski - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.