Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Jaki licznik rowerowy wybrać? Porównanie najlepszych modeli do 50 i 100 zł

Jaki licznik rowerowy wybrać? Porównanie najlepszych modeli do 50 i 100 zł

Czy jesteś pasjonatem dwóch kółek i chcesz śledzić swoje rowerowe wyczyny? Poszukujesz licznika rowerowego, który nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Świetnie trafiłeś! W tym artykule...
Tekst przeczytasz w ok. 3 minuty.

Udostępnij artykuł

Czy jesteś pasjonatem dwóch kółek i chcesz śledzić swoje rowerowe wyczyny? Poszukujesz licznika rowerowego, który nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Świetnie trafiłeś! W tym artykule porównamy najlepsze modele liczników rowerowych w cenie do 50 czy 100 zł. Z nami bez problemu wybierzesz urządzenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Przygotuj się na dawkę solidnej wiedzy na temat najbardziej opłacalnych liczników rowerowych na rynku!

Najlepsze liczniki rowerowe do 50 zł

Jeżeli szukasz sprzętu do 50 zł, to mam dla ciebie dwie propozycje, które naprawdę warte są uwagi.

Pierwszym z nich jest Kellys Counter 10. Ten model to proste i intuicyjne urządzenie, które poza podstawowymi funkcjami jak mierzenie prędkości, dystansu czy czasu jazdy, oferuje również funkcję skanującą. To idealna propozycja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kolarstwem.

Innym modelem wartym uwagi jest Makrofit 2.0 Wired. Ten licznik rowerowy do 50 zł to solidne urządzenie, które pomimo niewielkiej ceny oferuje wiele różnych funkcji. Wśród nich znajdziesz m.in.: mierzenie prędkości maksymalnej i średniej czy podsumowanie dystansu.

Najlepsze liczniki rowerowe do 100 zł

Jeżeli dysponujesz wyższym budżetem, to rozważ zakup jednego z tych modeli.

Na topie znajduje się Sigma BC 8.12. To model, który oferuje 8 podstawowych funkcji, w tym mierzenie prędkości, dystansu, czasu jazdy oraz kalorii. Posiada również funkcje oszczędzania baterii i jest odporny na deszcz.

Kolejnym modelem, który polecam, jest Wireless Webike. Licznik rowerowy do 100 zł z funkcją bezprzewodowego łączenia to absolutny hit. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz martwić się o plątaninę kabli na kierownicy. Wśród funkcji znajdziemy m.in. pomiar prędkości, średniej prędkości, dystansu i czasu jazdy.

Zakup licznika rowerowego – na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie licznika rowerowego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, decydując się na tańszy licznik, nie oczekujmy od niego zaawansowanych funkcji – powinien spełnić podstawowe zadania. Natomiast jeżeli możemy sobie pozwolić na sprzęt z przedziału do 100 zł, warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, jak np. pomiar kalorii czy bezprzewodowe łączenie.

Podsumowując, zarówno w przedziale do 50 zł, jak i do 100 zł, możemy znaleźć solidne liczniki rowerowe, które zaspokoją nasze podstawowe potrzeby. Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz, jaki licznik rowerowy do 100 zł będzie dla Ciebie najlepszy. Twoje potrzeby i oczekiwania powinny być najważniejszym kryterium wyboru.

Podsumowanie

W artykule porównano liczniki rowerowe z dwóch przedziałów cenowych: do 50 zł i do 100 zł. Wśród modeli do 50 zł wyróżniono Kellys Counter 10 i Makrofit 2.0 Wired. Oba oferują podstawowe funkcje, jak mierzenie prędkości, dystansu czy czasu jazdy. W przedziale do 100 zł, warto zwrócić uwagę na Sigma BC 8.12 i Wireless Webike. Te liczniki oferują dodatkowe funkcje jak np. pomiar kalorii czy bezprzewodowe łączenie. Warto zwracać uwagę na takie kwestie jak dodatkowe funkcje, zrozumiała obsługa i dobra jakość wykonania.

Najlepsze produkty

Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.