Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Już w niedzielę 4 etap Milko Mazury MTB w Mrągowie

Już w niedzielę 4 etap Milko Mazury MTB w Mrągowie

Pojezierza Mrągowskiego nikomu już chyba przedstawiać nie trzeba. Znajduje się w samym centrum Pojezierza Mazurskiego, w otoczeniu pięknych krain i z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków. A naprawdę...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Pojezierza Mrągowskiego nikomu już chyba przedstawiać nie trzeba. Znajduje się w samym centrum Pojezierza Mazurskiego, w otoczeniu pięknych krain i z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków. A naprawdę jest co podziwiać! Poza oczywiście Festiwalami organizowanymi w mieście nad Czosem, jest to bowiem wymarzone miejsce na rower.

Podczas wyścigów o Niedźwiedzią Łapę organizatorzy tradycyjnie zadbali o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Do wyboru 6 dystansów PRO – 51 km (1260 metrów przewyższenia) – 3 rundy po 17 km (420 metrów przewyższenia na rundzie), EXPERT i ELECTOFUN BOSCH E-BIKE RACE – 34 km (840 metrów przewyższenia) – 2 rundy po 17 km (420 metrów przewyższenia na rundzie), HOBBY i WIELKA STÓWA – 17 km (420 metrów przewyższenia) – 1 runda 17 km (420 metrów przewyższenia na rundzie), FUN – 10 km (ok. 200 metrów przewyższenia).

Start wyścigów na dystansie PRO zaplanowany jest na godzinę 10:00. Dziesięć minut później ruszy Expert, a piętnaście po dziesiątej zaplanowano start wyścigu HOBBY/WIELKA STÓWA, o 12:30 wystartują najmłodsi uczestnicy – dzieci biorące udział w Łaciate Junior Strider Racing na terenie miasteczka zawodów w EkoMarinie. Popołudnie należeć będzie do dzieci i młodzieży. Adepci szkółek kolarskich rywalizować będą w Łaciate Junior Race – Liga Szkółek Kolarskich. Pierwszy z wyścigów Młodzik/Młodziczka ruszy o godzinie 14:00.

Szczegółowy program znajduje się na stronie https://www.mazurymtb.pl/zawody/etapy/99

Zapisy on-line prowadzone są piątku, 2 czerwca.

Milko Mazury MTB Etap 3 – Mrągowo – Wyścig o Niedźwiedzią Łapę organizowany jest przy współpracy z Urzędem Miasta w Mrągowie.

Sponsorem tytularnym cyklu jest marka Milko.

Sponsor strategicznym Łaciate Junior, Electofun Bosch

Partnerem głównym LOTTO, Quick Quick, Expand

Patronat medialny: Radio Olsztyn, Mazury24.eu, Namtb.pl, Velonews.pl, Rowerowa.pl , GłosMazur24.pl, Mragowo24.info

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.