Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Kadra w kadrze – wystawa fotograficzna

Kadra w kadrze – wystawa fotograficzna

Nie bez powodu miejscem wydarzenia na które chcemy Państwa zaprosić jest Pruszków. To tu znajduje się jedyny w Polsce kryty tor kolarski. To na nim każdego dnia trenują nasi sportowcy,...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Nie bez powodu miejscem wydarzenia na które chcemy Państwa zaprosić jest Pruszków. To tu znajduje się jedyny w Polsce kryty tor kolarski. To na nim każdego dnia trenują nasi sportowcy, na nim odbywają się zawody, podczas których możemy im kibicować. Ale kim są Ci młodzi ludzie? Na czym polega ten sport? Kto stoi za ich sukcesami? Na te pytania postanowili odpowiedzieć organizatorzy wystawy fotograficznej „Kadra w Kadrze” – Dorota Winiarska, pasjonatka tego sportu oraz Maciej Bochnowski autor zdjęć.
Ideą wystawy jest pokazanie sylwetek naszych wybitnych kolarzy, wśród których mamy Mistrzów Świata, wielokrotnych Mistrzów Europy, zdobywców medali pucharów Europy i multimedalistów zawodów krajowych. Przybliżymy też sylwetki zaplecza szkoleniowego – trenerów, mechaników i fizjoterapeutów, których praca bez wątpienia skutecznie wpływa na sukcesy naszych sportowców.
Wystawę będzie można zobaczyć w Centrum Handlowym Nowa Stacja, które kolejny raz profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem wspiera wydarzenie kulturalne i daje możliwość pokazania i poznania walorów naszego miasta.
Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 6 marca 2021 o godzinie 18:00 na 1 piętrze Centrum Handlowego Nowa Stacja.
Imprezę poprowadzi dziennikarz telewizyjny i radiowy Adam Probosz.
Dzięki wsparciu patronów i hojności naszych sponsorów, czekać będzie wiele atrakcji.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Kolarski, Wielkopolski Związek Kolarski, Arena Pruszków, Starosta Pruszkowski Pan Krzysztof Rymuza oraz Prezydent Pruszkowa Pan Paweł Makuch.
Zapraszamy nie tylko miłośników kolarstwa.
Dorota Winiarska i Maciej Bochnowski
Informacje Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.