Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Lecim na Szczecin – nowa lokalizacja electofun centum elektrycznych pojazdów miejskich

Lecim na Szczecin – nowa lokalizacja electofun centum elektrycznych pojazdów miejskich

electofun jest dynamicznie rozwijającą się polską marką, będącą również największą w Polsce siecią salonów z elektrycznymi pojazdami miejskimi.
Tekst przeczytasz w ok. 3 minuty.

Udostępnij artykuł

electofun jest dynamicznie rozwijającą się polską marką, będącą również największą w Polsce siecią salonów z elektrycznymi pojazdami miejskimi.

Elektryczne rowery oraz elektryczne hulajnogi sukcesywnie pojawiają się w miastach – ułatwiają codzienny transport, zastępują komunikację miejską, a przede wszystkim są wygodne na wiele sposobów. Pierwszym miastem, które podłączyło się do elektomobilności był Wrocław. Po otwarciu dwóch wrocławskich salonów w ciągu kolejnych lat pojawiły się następne miasta. W grudniu zeszłego roku ekipa electofun zawitała do Gdyni, a obecnie doszedł jeszcze Szczecin, który w tym tygodniu świętuje swoje wielkie otwarcie.

Przy ulicy Andrzeja Struga 15 znajdziemy elektryki z różnych półek od światowych oraz polskich producentów. W kategorii rowerów elektrycznych mamy do wyboru sprzęt od Haibike, Focus, Funbike, Overyfly, Apache, Gazelle, Ecobike,Kalkhoff, Winora, Lapierre, Ghost. Rozpiętość oferty electofun obejmuje różne typy e-rowerów. Miłośnicy ekstremalnych wypraw, prowadzących przez góry i wymagające tereny z pewnością znajdą odpowiedni rower z górskich serii. Podobnie zwolennicy jazdy miejskiej lub trekkingowej będą mogli wyposażyć się w rowery spełniające ich oczekiwania. Właśnie to, co jest najciekawsze w salonach electofun, to różnorodność produktów w stosunku do marki, ceny, osprzętu, wyposażenia. Nie inaczej jest w przypadku elektrycznych hulajnóg, które zaraz obok rowerów cieszą się coraz to większą popularnością.

Charakterystyczną cechą Szczecina jest rozległość powierzchni. Na takim obszarze dobrze jest poruszać się zwinnie i szybko, zwłaszcza jeśli musimy przejechać z jednego końca miasta na drugi. Minimalny zasięg elektrycznej hulajnogi wynosi do 25 km – do miasta, nie ma lepszej opcji. Jednak Szczecin składa się również z licznych zielonych terenów, co staje się idealną opcją dla hulajnóg terenowych, na których jazda przynosi wysoką dawkę adrenaliny. Wycieczka nad Zalewem Szczecińskim? Czemu nie! Elektryczne rowery osiągają maksymalne zasięgi nawet do 140 km (np. Funbike E-Power, o którym wcześniej pisaliśmy). Rekreacyjne podróże z rodziną lub znajomymi, to rewelacyjne rozwiązanie na słoneczny weekend.

electofun tworzą ludzie z pasją i prawdziwym zainteresowaniem do jazdy na elektrykach. Specjaliści odpowiedzą na każde pytanie, pomogą w wyborze danego roweru lub hulajnogi. W przypadku niezdecydowania lub wątpliwości, electofun umożliwia przetestowanie wybranego sprzętu. Krótka rundka umożliwi klientom dokonanie trafnego wyboru, a dla tych, którzy jeszcze nie próbowali przygody z elektrycznymi pojazdami, bez wątpienia będzie to ciekawe doświadczenie.

>

>

Artykuł sponsorowany

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.