Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Lipa MTB – Maraton

Lipa MTB – Maraton

Trasa jest średniozaawansowana z technicznymi zjazdami i podjazdami. Wydawałoby się, że tereny Ziemi Dobrzyńskiej nie są specjalnie atrakcyjne do uprawiania kolarstwa górskiego. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że rejony Lipna i okolic to miejsca idealnie wpasowujące się w ten typ kolarstwa. Zeszłoroczny, nasz pierwszy maraton jest tego dowodem. Ponad setka zadowolonych uczestników, koszulki, medale, nagrody […]

Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Stowarzyszenie Zielona Lipa zaprasza do udziału w trzecim już Maratonie: Lipa MTB Maraton organizowanym w Lipnie. Nasz maraton to ogromna dawka energii, sportu, a także dobrej zabawy no i oczywiście rywalizacji. Przygotowaliśmy trzy dystanse : 34km, 68km i 8km (8-15lat).

Trasa jest średniozaawansowana z technicznymi zjazdami i podjazdami. Wydawałoby się, że tereny Ziemi Dobrzyńskiej nie są specjalnie atrakcyjne do uprawiania kolarstwa górskiego. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że rejony Lipna i okolic to miejsca idealnie wpasowujące się w ten typ kolarstwa. Zeszłoroczny, nasz pierwszy maraton jest tego dowodem. Ponad setka zadowolonych uczestników, koszulki, medale, nagrody pieniężne, a także duża ilość nagród rzeczowych to dodatkowe elementy zachęcające do rywalizacji. W tym roku będzie podobnie. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę. Zwycięzcy klasyfikacji open męskiej i żeńskiej na dystansach długi i krótki otrzymają nagrody pieniężne. Ponad to, ekologiczny charakter imprezy urozmaici ją o działania pro-ekologiczne.

Odbędą się konkursy o tematyce eko, w których będzie można zdobyć wartościowe nagrody rzeczowe. Przewidujemy również atrakcje dla najmłodszych. Po wyścigu odbędzie się losowanie nagród wśród uczestników maratonu.

Zapisy na maraton trwają już na stronie www.wbtiming.pl do dnia 1.06.2022. Regulamin dostępny jest na stronie www.Zielonalipa.pl https://www.facebook.com/lipamtbmaraton/

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.