Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Monika Brzeźna wygrywa w Czechach

Monika Brzeźna (MAT ATOM Deweloper Wrocław) zwyciężyła w czeskim wyścigu TECHNISERV CUP 2020 Hanácké okruhy.

Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

W ubiegły weekend kobiety na dobre wznowiły sezon kolarski. Najpierw rywalizowały w kryterium, a następnie w wyścigu ze startu wspólnego. Z dobrej strony zaprezentowały się polskie zawodniczki.

Najlepsza była Monika Brzeźna, która nie dała szans rywalom. Drugie miejsce zajęła Tereza Korvasova (Czechy), a podium dopełniła kolejna Polka – Dorota Przęzak (Reprezentacja Polski/LKS Atom Dzierżoniów).
Na piątym, szóstym i siódmym miejscu rywalizację ukończyły zawodniczki – MAT ATOM Deweloper Wrocław – Łucja Pietrzak, Katarzyna Wilkos i Dominika Włodarczyk. Na 10. miejscu rywalizację ukończyła Małgorzata Jasińska.