Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

MTB Kamieńsk czyli wyścig na górze Kamieńsk

MTB Kamieńsk czyli wyścig na górze Kamieńsk

Trwają zapisy na wyścig MTB Kamieńsk, który odbędzie się 29 lipca 2023 roku. Wzorem ubiegłorocznej edycji do wyboru będą dwie trasy na najwyższej górze w centrum Polski, o długości 25...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Trwają zapisy na wyścig MTB Kamieńsk, który odbędzie się 29 lipca 2023 roku. Wzorem ubiegłorocznej edycji do wyboru będą dwie trasy na najwyższej górze w centrum Polski, o długości 25 km i 50 km z przewyższeniami +/- 500 m i +/- 1000 m. Formularz zgłoszeniowy do tegorocznej odsłony wyścigu znajduje się na www.mtbkamiensk.pl

Prace nad trasą cały czas trwają. Szukamy dodatkowych ciekawych rozwiązań, które daje góra Kamieńsk! W miniony weekend odbył się oficjalny objazd trasy, która została bardzo fajnie przyjęta. W tym roku zawodnicy, którzy zamierzą się z długim dystansem będą rywalizować nie tylko w klasyfikacji open czy specjalnej premii, ale również w kategoriach wiekowych – mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca wyścigu.

Premia Danielo

Na uznanych wyścigach zawodnicy walczą nie tylko o wygranie w klasyfikacji generalniej, ale również w kategoriach dodatkowych. Nie inaczej będzie podczas MTB Kamieńsk. Wybierz dystans i bądź gotów na ostatni podjazd + zjazd na stoku narciarskim! To właśnie tam czekać na Was będzie specjalna premia Danielo! Bez względu czy jedziesz 25 km czy 50 km, możesz powalczyć o triumf w dodatkowej klasyfikacji, z nagrodami przygotowanymi przez partnera wyścigu, markę Danielo.

Pamiątkowe medale i skarpety!

Tradycją stało się już, że wszyscy uczestnicy MTB Kamieńsk na mecie otrzymują pamiątkowe gliniane medale, które przygotowywane są przez Warsztat Gancarski rodziny Konopczyńskich i stanowią oryginalną pamiątkę z wyścigu. W tym roku dodatkowo w pakietach wszyscy zawodnicy startujący w wyścigu na górze Kamieńsk otrzymają kolarskie skarpety.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na stronie www.mtbkamiensk.pl oraz na profilu biegu na Facebook’u

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.