Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Na rozpoczęcie wakacji kolarskie zmagania w Mikołajkach

Na rozpoczęcie wakacji kolarskie zmagania w Mikołajkach

Tradycyjnie cykl Milko Mazury MTB w weekend rozpoczynający wakacje, 25-26 czerwca, zawita do żeglarskiej stolicy regionu Warmii i Mazur – Mikołajek . Na dwa dni słynny mazurski kurort opanują kolarze startujący w wyścigach W Krainie Sielawowego Króla.

Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Tradycyjnie cykl Milko Mazury MTB w weekend rozpoczynający wakacje, 25-26 czerwca, zawita

do żeglarskiej stolicy regionu Warmii i Mazur – Mikołajek . Na dwa dni słynny mazurski kurort opanują kolarze startujący w wyścigach W Krainie Sielawowego Króla.

Miasteczko Sportowe stanie w samym centrum Mikołajek na Placu Wolności. Trasa jest mocno zróżnicowana, prawie w całości poprowadzona po krętych szutrach i duktach leśnych wzdłuż jeziora Mikołajskiego i Bełdany.

Organizatorzy zadbali, żeby na rowerowych trasach swoich sił spróbowały dzieci, młodzież i dorośli.

Wyścig PRO liczyć będzie 70, 5 km z sumą przewyższeń oscylujących na wysokości ok. 950 m. Na uczestników wyścigu EXPERT czeka 47,5 km (635 metrów przewyższenia). Wyścig HOBBY i ELECTOFUN E-BIKE RACE to 24,5 km (320 metrów przewyższenia). Sobotni FUN dla amatorów liczy 17 km.

Jak zawsze najmłodsi kolarze będą mogli wziąć udział w wyścigach Łaciate Junior Liga Szkółek Kolarskich oraz Łaciate Junior Strider Racing. Wyścigi dopasowane są odpowiednio do grup wiekowych. Udział w obu wyścigach jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeń w formie elektronicznej lub pisemnej na stronie organizatora lub na miejscu w miasteczku wyścigu.

Nie może Was zabraknąć!

Rejestracja na stronie: https://www.mazurymtb.pl/zawody/rejestracja

Organizatorem wydarzenia pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego jest Stowarzyszenie Luz Grupa.

Milko Mazury MTB Etap 4 – Mikołajki – W krainie Sielawowego Króla organizowany jest przy współpracy z Miastem Mikołajki oraz Centrum Kultury ,,Kłobuk”

Sponsor tytularny – Milko
Sponsor strategicznym Łaciate Junior
Partner Strategiczny Electofun
Partner główny LOTTO

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.