Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Oficjalne rozpoczęcie sezonu rowerowego na BP Kazoora 2021

Oficjalne rozpoczęcie sezonu rowerowego na BP Kazoora 2021

Już w najbliższy weekend 29-30.05.2021 odbędzie się Oficjalne Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego 2021 na stołecznym BikePark Kazoora przy ulicy Kazury 2A!

Tekst przeczytasz w ok. 3 minuty.

Udostępnij artykuł

Już w najbliższy weekend 29-30.05.2021 odbędzie się Oficjalne Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego 2021 na stołecznym BikePark Kazoora przy ulicy Kazury 2A!
Wydarzenie w parku im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK będzie pierwszą oficjalną okazją do skorzystania z poprawionych tras, wspólnej rywalizacji oraz spotkaniu się po długim okresie pandemii zawodników z całej Polski!
W tym roku wracamy do luźnego stylu imprezy jak za starych dobrych czasów. Razem z Dzielnicą Ursynów oraz wsparciem od Red Bull możemy Was zaprosić na solidną wspólną zabawę na rowerze. Impreza nie będzie miała takiego rozmachu, jak mieliśmy okazję przyzwyczaić stałych bywalców. W tym roku całe nasze środki przeznaczyliśmy na zbudowanie nowych wybić w sekcji Dirt Pro, przebudowę sekcji stolików Pro oraz nowe elementy do treningu dla początkujących.
W tym miejscu warto podziękować Tomaszowi Proficowi oraz Antkowi Faszczewskiemu, oraz ich ekipom kopaczy, którzy wykonali kawał dobrej roboty w pracach nad miejscem po
zimie! Nagrody będą symboliczne, ale wiemy, że się Wam spodobają 🙂
Kazoora to zawsze byli ludzie i atmosfera nie do podrobienia. Dlatego robimy wszystko, by co roku móc wam serwować super wrażenia na rowerze. Dla tych stawiających dopiero
pierwsze kroki zapraszamy na otwarte szkolenia z jazdy pod okiem lokalnych instruktorów – Piotrka Krajewskiego, Natalii Budner oraz Bartek Witkiewicz.
Dla wszystkich wkręconych w fotografię Mateusz “szachimat” Szachowski organizuje konkurs, gdzie dla najlepszego zdjęcia z weekendu jest 420zł oraz nagrody rzeczowe! Za oprawę muzyczną zadba Red Bull, a za mikrofonem stanie niezastąpiony Michał “szaszłyk” Borysowski! Ekipa Enduro Med zadba o nasze bezpieczeństwo, a Boardskull za sprawiedliwe czasy podczas wyścigów!
Całe wydarzenie będzie klasycznie podzielone na dwa dni. W sobotę trzymamy się dolnej sekcji dirtowej, stolików i whip-offa, natomiast w niedzielę będziemy się ścigać zarówno na pumptracku, jak i z drugiej strony górki – na B-Line!
Wiemy, że Covid-19 jest cały czas w odwrocie, ale przypominamy o obowiązku przestrzegania norm sanitarnych! Pamiętajmy więc o dystansie i z rozsądkiem przeżyjmy wspólnie ten weekend!
Udział w wydarzeniu jest darmowy!
Do zobaczenia!

Harmonogram

Sobota
11:00 – 14:00 Otwarte Szkolenia z techniki jazdy
11:00 – 15:40 Treningi Stoliki Pro
15:00 – 16:00 Zawody Dirt Amator
16:00 – 17:00 Zawody Dirt Pro
17:00 – 18:00 Zawody Whip OFF
18:20 – Rozdanie Nagród
Niedziela
9:30 – 13:00 Zawody Pumptrack
13:30 – Rozdanie Nagród Pumptrack
14:30 – 17:00 Zawody B-Line
17:30 – Rozdanie Nagród B-Line

Kategorie wiekowe zawodów:

Pumptrack
do 11 – Juniorzy
12-15 – Młodzież
16-34 – Open
35+ – Masters
Kobiety
B-Line
Do 15 – Młodzież
16 – 34 – Open
35+ Masters
Kobiety
Zawody freestyle: Dirt Amator/Pro oraz Whip-Off bez podziału wiekowego.
Organizator: Stowarzyszenie Kazoora
Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Partnerzy:
Miasto Stołeczne Warszawa
Dzielnica Ursynów
Red Bull
Dirt it More
Enduro-med
Boardskull
Pomocne linki:
Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/5usKWOsRA
Link do miejsca wydarzenia: https://www.facebook.com/BikeparkKazoora
Link do nas: http://bikeparkkazoora.pl/o-nas/
Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.