Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Polska kadra przed startem III etapu TdP

Polska kadra przed startem III etapu TdP

W dniu dzisiejszym (7 sierpnia) trzeci etap Tour de Pologne Wadowice - Bielsko-Biała. Zawodnicy wystartują tuż po godzinie 11:00.
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

W dniu dzisiejszym (7 sierpnia) trzeci etap Tour de Pologne Wadowice – Bielsko-Biała. Zawodnicy wystartują tuż po godzinie 11:00.

Trzeci etap rozpocznie się w Wadowicach, mieście urodzin świętego Jana Pawła II. W ten sposób 77. Tour de Pologne nawiązuje do setnej rocznicy urodzin Papieża Polaka. Trzeci etap to także pierwsze poważne góry w tegorocznym wyścigu. Na trasie znajdują się trzy Górskie Premie PZU drugiej kategorii Wielka Puszcza oraz po dwie Górskie Premie PZU pierwszej kategorii – Kocierz i Przełęcz Przegibek, a także dwie Lotne Premie LOTTO w Wilkowicach i Łodygowicach. Przed finiszem peleton pokona trzy rundy w Bielsku-Białej, a partnerem mety jest Województwo Śląskie. – za tourdepologne.pl

Reprezentacja Polski już przygotowana w Wadowicach wraz z dyrektorem sportowym kadry i PZKol – Markiem Leśniewskim. Prezentujemy kilka zdjęć jeszcze sprzed startu.
Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.