Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Powraca wyścig Tomasza Marczyńskiego!

Powraca wyścig Tomasza Marczyńskiego!

Podobnie jak w minionych 4 latach Tomasz Marczyński zaprasza na cykl swoich kolarskich imprez w MAŁOPOLSCE!

Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Podobnie jak w minionych 4 latach Tomasz Marczyński zaprasza na cykl swoich kolarskich imprez w MAŁOPOLSCE!

Kolarska emerytura „Mańka” zaowocowała nowymi pomysłami na popularne Wyścigi. W tym roku na uczestników czeka sporo zmian – podczas Wyścigu w Starym Sączu 6 sierpnia uczestnicy zmierzą się z nową trasą! Oprócz kultowej już Przehyby pojawi się dodatkowy podjazd, co sprawi że na niespełna 12 kilometrowej trasie startujący zmierza się z 1000 metrów przewyższenia!

Wyścig w Niepołomicach w sezonie 2022 będzie imprezą dwudniową – ściganie w Puszczy Niepołomickiej zaplanowano na 1 października, jednak dzień wcześniej uczestnicy podczas krótkiej czasówki będą ścigać się na ulicach pobliskiej historycznej Wieliczki.

Również sama trasa w Puszczy została nieco zmieniona, zwłaszcza jeśli chodzi o znak rozpoznawczy Wyścigu – odcinki rodem ze „Strade Bianche”.

Poza walką o nagrody na mecie uczestnicy biorący udział we wszystkich edycjach Wyścigu 2022 wezmą udział w losowaniu nagród specjalnych. Będą nimi rower marki RONDO oraz wyjazd do kolarskiego hotelu Helios w andaluzyjskim Almunecar. Podczas samych imprez nie zabraknie też zawodów dla najmłodszych, a także bogatych pakietów startowych i smacznego cateringu.

Zapisy na Wyścig już czekają na: www.wyscig.cc
Więcej info: https://www.facebook.com/wyscigbytomaszmarczynski/posts/1404686186629178

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.