Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Przetestuj wybrane rowery elektryczne już w sobotę 20.05! Odwiedź sklep Sportano.pl w Warszawie

Przetestuj wybrane rowery elektryczne już w sobotę 20.05! Odwiedź sklep Sportano.pl w Warszawie

W sobotę 20 maja w sklepie stacjonarnym marki Sportano.pl odbędzie się wielki test rowerów elektrycznych i hulajnóg. Na uczestników wydarzenia czekają takie marki jak Superior, Ecobike i Motus, a także...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

W sobotę 20 maja w sklepie stacjonarnym marki Sportano.pl odbędzie się wielki test rowerów elektrycznych i hulajnóg. Na uczestników wydarzenia czekają takie marki jak Superior, Ecobike i Motus, a także grono profesjonalistów, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i podzielą się swoją wiedzą.

Wciąż nie masz planów na nadchodzącą sobotę? Jeśli mieszkasz w stolicy i uwielbiasz dwa kółka, to nie może Cię zabrakną na wielkim teście rowerów elektrycznych, organizowanym przez multibrand Sportano. Grono profesjonalistów będzie czekać na uczestników już od godziny 10:00 w salonie stacjonarnym Sportano, przy ulicy Malborskiej 47, w centrum Homepark Targówek.

Testy rowerów elektrycznych i hulajnóg zaplanowano w sobotę w godzinach 10-18. Gośćmi wydarzenia będa najlepsi specjaliści branży rowerowej, którzy na co dzień współpracują z patronami wydarzenia, czyli markami: Superior, Ecobike oraz Motus. Każdy uczestnik eventu będzie mógł przetestować wybrany przez siebie sprzęt, a także uzyskać fachową poradę w zakresie rowerów elektrycznych. Co jest potrzebne aby wziąć udział w testach? Warunkiem koniecznym do zapisania się na jazdę testową jest posiadanie dowodu osobistego oraz kasku rowerowego.

– Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie! W imieniu organizatora, marki Sportano.pl, zapraszam wszystkich miłośników dwóch kółek na wyjątkowy event sportowy w Warszawie. Już 20 maja będziecie mieli okazję przetestować najnowsze modele rowerów elektrycznych od renomowanych producentów, takich jak Superior i Ecobike, a także hulajnóg Motus. Dołączcie do nas i zostańcie częścią rowerowej rewolucji – zachęca Dariusz Frużyński, Dyrektor Handlowy w Sportano.pl.

Sportano.pl to nowoczesny multibrand, gromadzący najlepszych producentów oraz produkty dedykowane dla różnych dyscyplin sportowych. W ofercie marki znajduje się szeroki wybór sprzętów dla początkujących, pasjonatów, a także profesjonalistów. Sklep Sportano stawia na przekraczania granic e-commerce, innowacje i najwyższą jakość, jednocześnie zapewniając klientom dostęp do profesjonalnego sprzętu sportowego.

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.