Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Robinsonadzie 2022 – III edycja Ultramaratonu Rowerowego

Robinsonadzie 2022 – III edycja Ultramaratonu Rowerowego

Robinsonada to ultramaraton rowerowy, którego trasa prowadzi przez województwo kujawsko-pomorskie. Ma ona charakter gravelowy o umiarkowanym stopniu trudności. W tym roku Organizatorzy przygotowali dwie trasy.
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Robinsonada to ultramaraton rowerowy, którego trasa prowadzi przez województwo kujawsko-pomorskie. Ma ona charakter gravelowy o umiarkowanym stopniu trudności.

W tym roku Organizatorzy przygotowali dwie trasy.

– trasę ZIELONĄ ok. 250 km (limit czasu 35h)
zarys trasy: Toruń – Barbarka – Kamionki Jezioro –Wąbrzeźno- Brodnica – Górzno – Golub Dobrzyń – Toruń

– trasę POMARAŃCZOWĄ ok. 550 km (limit czasu 75h)
zarys trasy: Toruń – Chełmno- Tuchola – Bydgoszcz – Biskupin – Inowrocław – Toruń – Golub Dobrzyń – Górzno – Brodnica –Wąbrzeźno- Kamionki Jezioro- Toruń

Trasy będą prowadziły przez sielankowe wioski, piękne lasy, jak również główne miasta województwa kujawsko-pomorskiego. Robinsonada ukazuje w zróżnicowany sposób najciekawsze zaułki województwa, zarówno te przyrodnicze, jak i urbanistyczne.
Robinsonada jest wydarzeniem survivalowo-bikepackingowym, tak więc zadaniem Uczestników jest nie tylko rozłożenie własnych sił, ale również dobór odpowiedniego ekwipunku niezbędnego do przeżycia tej wspaniałej przygody i stania się prawdziwym Robinsonem!

Robinsonada to piękne krajobrazy, niezapomniane doznania a przede wszystkim Ludzie- tacy, którzy czują więcej i chcą więcej. Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego…

Uczestniku – przed Tobą przygoda, tajemnica oraz współzawodnictwo – ale takie wiesz, z dyskretnym mrugnięciem do siebie.

Uczestnicy Robinsonady już to wiedzą- przekonajcie się i Wy! Już dziś zaplanujcie końcówkę wakacji 2022 r., zarezerwujcie w swoich kalendarzach termin na III edycję Robinsonady, zmierzcie się nie tylko z naszą trasą, ale i z samym sobą.

Start: 20 sierpnia 2022 r. w Toruniu!

Więcej:
Fanpage FB – https://www.facebook.com/Robinsonada-103594014738688/
Strona www – https://robinsonada.com.pl/

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.