Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Trzeci etap ŻTC BIKE RACE już w niedzielę!

Trzeci etap ŻTC BIKE RACE już w niedzielę!

Przed nami trzecia odsłona cyklu ŻTC BIKE RACE. Rywalizacja w najbliższą niedzielę, 21 maja odbędzie się w Garwolinie.
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Przed nami trzecia odsłona cyklu ŻTC BIKE RACE. Rywalizacja w najbliższą niedzielę, 21 maja odbędzie się w Garwolinie.

Garwolin, który w tym roku obchodzi swoje 600-lecie będzie gospodarzem najbliższego etapu ŻTC BIKE RACE. Rywalizacja przebiegać będzie przez centralne ulice miasta, na 27-kilometrowej rundzie. Start i meta zlokalizowane zostaną w Garwolinie przy ul. Kościuszki (przy ul. Olimpijskiej) następnie ul. Staszica, Spacerową i kolejno przez Unin, Goździk, Przykory, Zagórze, Chęciny, Górzno, Reducin i prosto do Garwolina. W Garwolinie wjazd Jana III Sobieskiego i Wiejską do Alei Legionów, gdzie jest meta. Start pierwszej grupy startowej zaplanowano na 12:30.

Zapraszamy na najbliższy etap naszego cyklu. To już trzecia tegoroczna odsłona. Jeżeli wierzyć zapowiedziom synoptyków czeka nas idealna pogoda na ściganie, a do tego trasa, która zadowoli każdego sympatyka zmagań na szosie – zachęca do udziału w rywalizacji, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Oprócz rywalizacji w Garwolinie, zawodników czekają w tym roku jeszcze zmagania w ramach cyklu w Opocznie, Wiskitkach, Żychlinie, Serocku, Białej Rawskiej, Górze Kalwarii, Warce i Żyrardowie. Zresztą w tym ostatnim zaplanowano także Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport oraz dla Amatorów ze startu wspólnego. Odbędą się one 25 czerwca 2023 roku.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.