Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Wielka trasa dla małych pacjentów – Race’n’Raise 2022

Wielka trasa dla małych pacjentów – Race’n’Raise 2022

Logicor zorganizował „Race’n’Raise” – amatorski i charytatywny wyścig kolarski, składający się z trzech etapów (145 km, 85 km i 70 km) o łącznej długości 300 km, w sercu Borów Tucholskich...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Zespół Logicor wraz z partnerami biznesowymi zorganizował wyścig kolarski i tym samym zebrał 30 000 złotych dla Fundacji K.I.D.S., dziecięcej organizacji charytatywnej, która koncentruje się na poprawie doświadczenia szpitalnego małych pacjentów. Dla większości uczestników była to najdłuższa kolarska trasa w życiu.

Logicor zorganizował „Race’n’Raise” – amatorski i charytatywny wyścig kolarski, składający się z trzech etapów (145 km, 85 km i 70 km) o łącznej długości 300 km, w sercu Borów Tucholskich w północnej Polsce.

Cel był prosty, ale niezwykle istotny – pokonać jak najwięcej zaplanowanej trasy. Za każdy kilometr przejechany przez poszczególnego uczestnika, Logicor przekazał 5 zł na Fundację K.I.D.S., która tworzy „szpital przyszłości” dla dzieci i tych, którzy walczą o ich zdrowie.

Fundusze zebrane w tym roku sfinansują projekt terapeutyczny dla dzieci i rodziców.

Katarzyna Rokosz, Project Leader w K.I.D.S. Foundation, powiedziała:

„Po raz kolejny Logicor wspiera Fundację K.I.D.S. w realizacji projektów mających na celu pomoc małym pacjentom w całym kraju. W tym roku, dzięki środkom zebranym podczas race’n’raise 2022 Fundacja K.I.D.S. będzie mogła zrealizować projekt terapeutyczny skierowany do dzieci oraz ich rodziców. Fundacja przygotuje bajki oraz audiobooki, które przekazane małym pacjentom, pozwolą oswoić się im z sytuacją panującą w szpitalu.”

Michał Ptaszyński, Country Manager w Logicor Polska powiedział:

„Bardzo cieszymy się z rezultatu naszej inicjatywy charytatywnej Race’n’Raise, wspierającej Fundację K.I.D.S. Chciałbym podziękować wszystkim naszym partnerom biznesowym za ich niesamowity wysiłek sportowy – wierzę, że będzie miał on pozytywny wpływ i pomoże młodym pacjentom w „szpitalu przyszłości.”

Więcej informacji:

www.logicor.eu

www.kids.org.pl/

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.