Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

„Wygrałem najważniejszy wyścig. Wyścig o życie” – Karol Domagalski

„Wygrałem najważniejszy wyścig. Wyścig o życie” – Karol Domagalski

Jeszcze w tamtym roku wszyscy śledziliśmy losy Karola Domagalskiego, który podczas II etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego 15 czerwca 2019 uległ bardzo groźnemu wypadkowi. Po uderzeniu w betonowy przepust mostu, został...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Jeszcze w tamtym roku wszyscy śledziliśmy losy Karola Domagalskiego, który podczas II etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego 15 czerwca 2019 uległ bardzo groźnemu wypadkowi. Po uderzeniu w betonowy przepust mostu, został przewieziony do szpitala, gdzie utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej.

Do niedawna niewiadome było, czy po koszmarnym wypadku zawodnik wróci do normalnego funkcjonowania. Teraz wiemy już, że nie tylko odzyskał zdrowie, ale i wraca do profesjonalnego ścigania. Możliwość kontynuowania sportowej kariery zawdzięcza grupie Mazowsze Serce Polski Cycling Team, w której składzie się znalazł.

Mam sobie jeszcze coś do udowodnienia” – mówił wyraźnie wzruszony zawodnik podczas prezentacji grupy Mazowsze Serce Polski. „Serdecznie dziękuję Panu Dariuszowi Banaszkowi za tę szansę„.
Trzymamy kciuki za nowo-powstałą grupę i Karola Domagalskiego.
Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.