Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Wyścig by Tomasz Marczyński już 30.09 w Wieliczce oraz 1.10 w Niepołomicach

Wyścig by Tomasz Marczyński już 30.09 w Wieliczce oraz 1.10 w Niepołomicach

Po szosowym ściganiu pod Przehybę kultowa impreza rowerowa Tomasza Marczyńskiego powraca na małopolskie szosy. Organizatorzy obiecywali, że przy każdym Wyścigu postarają się o niespodzianki i coś nowego. Słowa dotrzymują, bo...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Po szosowym ściganiu pod Przehybę kultowa impreza rowerowa Tomasza Marczyńskiego powraca na małopolskie szosy. Organizatorzy obiecywali, że przy każdym Wyścigu postarają się o niespodzianki i coś nowego. Słowa dotrzymują, bo na finałowe spotkanie z Wyścigiem zapraszają na dwudniową imprezę, która odbędzie się w Wieliczce i Niepołomicach.

Weekend z Wyścigiem zacznie się piątkową jazdą na czas po starych uliczkach Wieliczki. Trasa czasówki to 2.8 km, nie zabraknie na niej podjazdu (130 metrów przewyższenia). Starty rozpoczną się po godzinie 17, więc organizatorzy obiecują wyjątkowy klimat zachodzącego słońca i ulicznego oświetlenia.

Następnego dnia Wyścig wraca do korzeni – czyli na klasyczne ściganie do Puszczy Niepołomickiej. Na uczestników czeka trasa całkowicie wyłączona z ruchu i dwa dystanse – 30 i 84 kilometry. Nie zabraknie dwóch specjalnych segmentów w stylu strade bianche. Na mecie i w miasteczku Wyścigu na Zamku Królewskim w Niepołomicach będą czekały medale, nagrody, świetny catering i Bike Sales Expo – czyli wystawy i targi firm z branży rowerowej.

Podczas obydwóch imprez nie zabraknie Wyścigu dla dzieciaków – mali rowerzyści będą mogli w Wieliczce i Niepołomicach zmierzyć się z jazdą na czas po specjalnym torze przeszkód.

Wieczorem po Wyścigu organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników na kolarskie After Party w jednym z krakowskich klubów.

Zapisy na Wyścig trwają na www.wyscig.cc Do 29 września obowiązuje promocyjna cena zapisów – 199 zł za dwie imprezy.

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.