Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Wyścig o Jelenie Rogi w Rynie – kolejny etap Milko Mazury MTB

Wyścig o Jelenie Rogi w Rynie – kolejny etap Milko Mazury MTB

W ostatnią niedzielę wakacji zapraszamy do Rynu na kolejny etap cyklu Milko Mazury MTB. Świetna trasa z niesamowicie widowiskową końcówką to główne atuty tego wyścigu.Ryn to malownicze miasteczko położone pomiędzy Krainą Wielkich Jezior Mazurskich a pagórkowatymi wzgórzami nad jeziorami Ołów i Orło. Te w większości zalesione tereny skrywają strome podjazdy i szybkie zjazdy. Trasa wyścigu poprowadzona jest po najciekawszych ścieżkach rowerowych w okolicy miasta.

Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

W ostatnią niedzielę wakacji zapraszamy do Rynu na kolejny etap cyklu Milko Mazury MTB. Świetna trasa z niesamowicie widowiskową końcówką to główne atuty tego wyścigu.
Ryn to malownicze miasteczko położone pomiędzy Krainą Wielkich Jezior Mazurskich a pagórkowatymi wzgórzami nad jeziorami Ołów i Orło. Te w większości zalesione tereny skrywają strome podjazdy i szybkie zjazdy. Trasa wyścigu poprowadzona jest po najciekawszych ścieżkach rowerowych w okolicy miasta.
Do wyboru dystanse PRO i ostatni w tym sezonie GRAVEL RACE 76,8 km (3 rundy po 25,6 km), EXPERT i ELECTOFUN E-BIKE RACE – 51,2 km (2 rundy po 25,6 km), HOBBY – 25,6 km (245 metrów przewyższenia) oraz FUN – 13,5 km, który jest propozycją dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kolarstwem górskim i odwiedzających Ryn turystów.
Biuro zawodów, miasteczko oraz start / meta zlokalizowane zostaną przy Plaży miejskiej na ul. Wallenroda 10.
Bezpłatne wyścigi dla dzieci
Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych rowerzystach, którzy będą mogli wziąć udział w dwóch bezpłatnych wyścigach Łaciate Junior Race – Liga Szkółek Kolarskich oraz Łaciate Junior Strider Cup Mazury MTB. Wyścigi dopasowane są odpowiednio do grup wiekowych. Udział w obu wyścigach jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeń w formie elektronicznej na stronie organizatora.
Wyścigi Łaciate Junior Race – Liga Szkółek Kolarskich będą dobrą okazją do rywalizacji z najlepszymi młodymi kolarzami z regionu na specjalnie przygotowanych trasach.
Na adeptów szkółek kolarskich czeka:
Łaciate Junior Race 1 – Skrzaty – 1 runda 1,2 km
Łaciate Junior Race 2 – Bystrzaki – 1 runda skrócona 5,2 km
Łaciate Junior Race 3 – Wentylki – 1 runda skrócona 5,2 km
Łaciate Junior Race 4 – Żak / Żaczka- 1 rundy skrócone 5,2 km, łącznie 10,4 km
Łaciate Junior Race 5 – Młodzik / Młodziczka – 13,5 km
Na najmłodszych czekać będą jak zawsze Łaciate Junior Strider Racing. Zawody rozegrane będą o godz. 12.00 w czterech grupach wiekowych:
STRIDER Racing 1 – do 2 lat (chłopcy i dziewczynki)​
STRIDER Racing 2 – 3 lata (chłopcy i dziewczynki)
STRIDER Racing 3 – 4 lata (chłopcy i dziewczynki)
STRIDER Racing 4 -5 lat (chłopcy i dziewczynki)
Dekoracja najmłodszych pociech odbędzie się o 12:30. Aby były równe szanse dla wszystkich uczestników wyścigu, młodzi zawodnicy będą mogli się ścigać tylko na rowerkach Strider.
Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.