Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Wyścig Tomasza Marczyńskiego powraca w sezonie 2023!

Wyścig Tomasza Marczyńskiego powraca w sezonie 2023!

Tomasz Marczyński zaprasza na kolejny, 6 już rok zmagań w swoim cyklu imprez kolarskich Wyścig.cc. W tym roku organizatorzy na czele z popularnym Mańkiem zapraszają na aż cztery mocno zróżnicowane wydarzenia.

Tekst przeczytasz w ok. 3 minuty.

Udostępnij artykuł

Tomasz Marczyński zaprasza na kolejny, 6 już rok zmagań w swoim cyklu imprez kolarskich Wyścig.cc. W tym roku organizatorzy na czele z popularnym Mańkiem zapraszają na aż cztery mocno zróżnicowane wydarzenia.

Obok dobrze znanego szosowego ścigania w Puszczy Niepołomickiej, jazdy na czas pod legendarną Przehybę w Starym Sączu i szosowego uphillu w Wieliczce organizatorzy w sezonie 2023 przygotowali też swój pierwszy Wyścig po Szutrze! Właśnie od tej gravelowej imprezy Wyścig 2023 się rozpocznie – już 24 czerwca czeka rywalizacja na rundach pod Skawiną, która ma połączyć emocje wyścigu szosowego (starty w grupach 10 osób) z potencjałem świetnych okolicznych dróg szutrowych (dwa dystanse 45 i 83 kilometry i prawie 800 metrów przewyższenia na 45 km).

Imprezy zaplanowano na 24 czerwca (Skawina), 5 sierpnia (Stary Sącz) i dwudniowe ściganie w Wieliczce i Niepołomicach 39-30 września!

Organizatorzy obiecują, że nie zabraknie tradycyjnie bogatych i ciekawych pakietów startowych, nagród, a także towarzyszących imprez dla dzieciaków. Dodatkowo osoby biorące udział we wszystkich imprezach cyklu Wyścig biorą udział w konkursie w którym można wygrać nagrody główne – rower gravel RONDO Mylc i tygodniowy wyjazd dla dwóch osób do jednego z hiszpańskich hoteli wyjątkowo przyjaznej kolarzom sieci Helios Hotels.

15 marca wystartowała sprzedaż pakietów startowych, które jak co roku są limitowane – więc kto pierwszy, ten lepszy. Ceny rozpoczynają się od 149 zł za pakiet na jeden wyścig i 599 zł za topowy pakiet VIP obejmujący starty we wszystkich 4 imprezach oraz specjalną Wyścigową koszulkę.

Organizatorzy zapraszają na start i obiecują wyjątkową kolarską przygodę!

Tradycyjnie Bike Sale Expo odbędzie się w Niepołomicach (30 września 2023).

Więcej o naszych 4 Wyścigach:

  • 24 czerwiec 2023 r. w Skawinie – pierwszy wyścig gravelowy „Małopolska Gravel Challenge”, ściganie po lasach i leśnych duktach Nadleśnictwa Myślenice (m.in.: Las Bronaczowa), ze startem i metą pod Szkołą Podstawową nr 6 w Skawinie.
  • 5 sierpnia 2023 r w Starym Sączu – start przewidziany jest na terenie Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania, a trasa będzie przebiegać od szkoły w Gaboniu na sam szczyt Przehyby (12km i 1000 metrów przewyższenia) – trasą przez Nadleśnictwo Stary Sącz.
  • 29 września / 30 września 2023 r. w Wieliczce (prolog) oraz Niepołomicach – pierwszy dzień to prolog ulicami Solnego Miasta. Drugi dzień, to start spod Zamku Królewskiego w Niepołomicach, aby w asyście Policji dojechać Drogą Królewską na start ostry. Główna część wyścigu odbędzie się na leśnych drogach – asfaltowych i szutrowych Puszczy Niepołomickiej na terenie Nadleśnictwa Niepołomice na dwóch dystansach (84km i 30km). Oczywiście nie zabraknie również kultowego już After Party!

Partnerami medialnymi będą w tym roku: RMF FM, TVP 3 (w tym TVP Sport), Gazeta Krakowska, internetowe portale rowerowe.

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.