Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Wystartowały zapisy do 2. edycji Firmowego Rajdu Rowerowego!

Wystartowały zapisy do 2. edycji Firmowego Rajdu Rowerowego!

15 000 kilometrów na rowerach, 600 zasadzonych drzew, 600 uczestników i pierwsza taka gra miejska na świecie. Tak najlepiej można podsumować pierwszą edycję Firmowego Rajdu Rowerowego, która wraca na jesień...
Tekst przeczytasz w ok. 3 minuty.

Udostępnij artykuł

15 000 kilometrów na rowerach, 600 zasadzonych drzew, 600 uczestników i pierwsza taka gra miejska na świecie. Tak najlepiej można podsumować pierwszą edycję Firmowego Rajdu Rowerowego, która wraca na jesień ze zdwojoną siłą – podbijając rowerowe serca Wrocławia i Warszawy.
FRRuuu to pierwsza taka gra miejska dla pracowników firm na świecie. Wydarzenie ma na celu zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne, współpracę wewnątrz zespołów i integrację, a także dążyć do ograniczania negatywnego wpływu na środowisko. Pierwsza edycja przyczyniła się do posadzenia 600 sadzonek, a sami uczestnicy przejechali łącznie 15 000 kilometrów na rowerach.
Tegoroczny event odbędzie się we Wrocławiu (17 września), a następnie w Warszawie (24 września). Po raz drugi, 4-osobowe drużyny firmowe będą miały do pokonania wyjątkową trasę pełną zaskakujących zadań i wyzwań, za rozwiązanie których otrzymają punkty w aplikacji mobilnej. Jak zapewniają organizatorzy, czas ukończenia gry nie ma znaczenia – liczą się współpraca, zaangażowanie i poprawne odpowiedzi.
– Od pierwszej edycji FRRuuu minęło już kilka miesięcy i chociaż w dalszym ciągu żyjemy fantastycznymi wspomnieniami, nie stoimy w miejscu! Odważnie patrzymy w przyszłość, przygotowując rowerową grę miejską, która wpłynie maksymalnie pozytywnie na integrację i dobre samopoczucie zespołów. – mówi Alicja Błędowska, Project Manager Firmowego Rajdu Rowerowego. – Tym razem spotkamy się we Wrocławiu i w Warszawie. Warto pospieszyć się ze zgłoszeniem swoich drużyn, ponieważ dostajemy jasne sygnały, że zainteresowanie tą formą integracji jest wysokie. Podkreślę, że każda osoba biorąca udział w grze przyczynia się do posadzenia jednego drzewa. O ile matematyka mnie nie myli, wspólnie zasadzimy 2200 drzew! Myślę, że opinie uczestników 1. edycji to najlepszy dowód na to, że warto dołączyć do gry. Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć: do zobaczenia na trasie!
Zapisy na wydarzenie trwają, a firmy mogą zgłaszać dowolną liczbę drużyn na www.rajdrowerowy.pl. Z uwagi na szybko rozchodzące się miejsca i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, ilość miejsc na Firmowy Rajd Rowerowy jest ograniczona: 1100 miejsc we Wrocławiu i 1100 miejsc w Warszawie.
Do udziału w grze miejskiej zachęca nie tylko atrakcyjna forma rozrywki dla uczestników, ale również pakiet dodatkowych benefitów, takich jak m.in. dostęp do nielimitowanej wody na trasie czy zdrowych przekąsek w postaci owoców. O rowery również nie trzeba się martwić. FRRuuu zapewnia dostęp do rowerów miejskich na czas wydarzenia, zapotrzebowanie należy zgłosić organizatorom na biuro@rajdrowerowy.pl.
Do zobaczenia na drogach rowerowych!
Realizatorem wydarzenia jest event house Compani.
#NOTOFRRUUUU
Facebook – https://www.facebook.com/firmowyrajdrowerowy
Instagram – www.instagram.com/rajdrowerowy
LinkedIn – www.linkedin.com/company/rajdrowerowy/
Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.