Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Zakarin liderem CCC Team na UAE Tour

Zakarin liderem CCC Team na UAE Tour

Ilnur Zakarin będzie liderem polskiej ekipy CCC Team podczas zbliżającego się wyścigu z serii UCI World Tour - UAE Tour (23-29 lutego). Na płaskich odcinkach o czołowe lokaty powalczy z...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Ilnur Zakarin będzie liderem polskiej ekipy CCC Team podczas zbliżającego się wyścigu z serii UCI World Tour – UAE Tour (23-29 lutego). Na płaskich odcinkach o czołowe lokaty powalczy z kolei Jakub Mareczko.

Dla Zakarina start w UAE Tour będzie debiutem w barwach polskiej drużyny. Rosjanin ma powalczyć o pierwszą piątkę w klasyfikacji generalnej. Drugi z liderów, Kuba Mareczko początek sezonu może zaliczyć do stosunkowo udanych, ponieważ podczas Tour de la Provence na jednym z odcinków finiszował na 2. pozycji.

Zakarinowi w górach pomagać będą Jan Hirt oraz Victor de la Parte, natomiast Mareczko może liczyć na pomoc Francisco Ventoso, Pavla Kochetkova oraz Kamila Gradka. Tegoroczna edycja UAE Tour składa się z siedmiu etapów. Kolarze zmierzą się z dwoma górskimi finiszami. W poprzednim roku po końcowe zwycięstwo sięgnął Primož Roglič (Team Jumbo-Visma).

Pełen skład CCC Team na UAE Tour: Ilnur Zakarin, Jan Hirt, Francisco Ventoso, Kamil Gradek, Jakub Mareczko, Pavel Kochetkov oraz Victor de la Parte.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.