Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Zapisz się na Starachowicką Strzałę 2023

Zapisz się na Starachowicką Strzałę 2023

To będzie znów prawdziwe kolarskie widowisko. I to przez cały weekend! W niedzielę 28 maja w Starachowicach odbędzie się VII Starachowicka Strzała 2023. A dzień wcześniej w sobotę 27 maja...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

To będzie znów prawdziwe kolarskie widowisko. I to przez cały weekend! W niedzielę 28 maja w Starachowicach odbędzie się VII Starachowicka Strzała 2023. A dzień wcześniej w sobotę 27 maja można sprawdzić się w II Czasówce o Puchar Starosty Starachowickiego. Oba wyścigi wyłącznie na rowerach szosowych. Kolarskie Miasteczko z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów znajdą się przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Starachowicach.

Zgłoszenia na wyścigi w Starachowicach prowadzone są w zakładce ZAPISY na oficjalnej stronie imprezy www.mpszosa.polandbike.pl

Starachowicka Strzała w niedzielę 28.05 i Czasówka w sobotę 27.05 skierowana jest do kolarzy z licencjami Masters i Junior oraz wszystkich amatorów ścigających się na rowerach szosowych. W sobotę każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a w niedzielę – pamiątkową koszulkę Starachowickiej Strzały 2023. Najlepsi na podium, zarówno w sobotę i niedzielę, w kategoriach Open wśród mężczyzn i kobiet zdobędą nagrody finansowe.

– Starachowicka Strzała odbędzie się na dwóch dystansach MINI-63 km i MAX-83 km – mówi Grzegorz Wajs, organizator Starachowickiej Strzały. – Trasa jest przepiękna i mocno pofałdowana. Swoją charakterystyką przypomina belgijskie klasyki. Natomiast w sobotę czeka nas widowiskowa jazda indywidualna na czas na dystansie 2 km. Zapraszam na Rowerowy Weekend w Powiecie Starachowickim.

II Rowerowy Weekend w Powiecie Starachowickim 2023 organizowany jest przy ścisłej współpracy z Powiatem Starachowickim, Urzędem Miasta Starachowice, Gminą Pawłów, Gminą Brody, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starachowicach oraz Grupą Motocyklową MotoStar Starachowice. Patronat honorowy sprawują Starosta Starachowicki, Prezydent Miasta Starachowice, Wójt Gminy Pawłów i Wójt Gminy Brody. Zapraszamy do Starachowic, tradycyjnie w ostatni weekend maja!

Więcej na www.mpszosa.polandbike.pli www.facebook.com/Poland.Bike.Road/

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.