Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Cyprus Sunshine Epic: Wawak i Cink sięgają po zwycięstwo!

Cyprus Sunshine Epic: Wawak i Cink sięgają po zwycięstwo!

W niedzielę zakończyły się zmagania podczas 4-etapowego wyścigu Cyprus Sunshine Epic, w którym po końcowe zwycięstwo sięgnęli Bartłomiej Wawak oraz Ondrej Cink (Kross Racing Team). Polsko-czeski duet na ostatnim odcinku...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

W niedzielę zakończyły się zmagania podczas 4-etapowego wyścigu Cyprus Sunshine Epic, w którym po końcowe zwycięstwo sięgnęli Bartłomiej Wawak oraz Ondrej Cink (Kross Racing Team). Polsko-czeski duet na ostatnim odcinku imprezy uplasował się na 3. pozycji.

Podczas niedzielnego etapu kolarze zmierzyli się z trasą typu XCO. Był to zdecydowanie najtrudniejszy odcinek tych zawodów. Po pierwsze miejsce sięgnęli Florian Vogel i Christopher Blevins (Specialized Racing). Drudzy byli Alan Hatherly i Simon Andreassen (Specialized Racing), a podium uzupełnili Wawak oraz Cink. Dopiero na 22. miejscu zmagania ukończyli Martin Stosek i Kristian Hynek (Future Cycling Northwave).

W klasyfikacji generalnej Cyprus Sunshine Epic wygrali Wawak i Cink, drugie miejsce zajęli Hatherly i Andreassen, a na trzecim stopniu podium, po świetnej niedzielnej jeździe stanęli Vogel i Blevins.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.