Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Cyprus Sunshine Epic: Wawak i Cink utrzymują prowadzenie

Cyprus Sunshine Epic: Wawak i Cink utrzymują prowadzenie

Kolarze ekipy Kross Racing Team - Bartłomiej Wawak oraz Ondrej Cink utrzymują prowadzenie po 3. etapach wyścigu Cyprus Sunshine Epic.
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Kolarze ekipy Kross Racing Team – Bartłomiej Wawak oraz Ondrej Cink utrzymują prowadzenie po 3. etapach wyścigu Cyprus Sunshine Epic.

Na trasie sobotniego wyścigu XCP (ponad 63 kilometry) w wyniku defektu Cinka zameldowali się co prawda na 3. miejscu, jednak zdołali obronić koszulki liderów klasyfikacji generalnej.

Po pierwsze miejsce sięgnęli w sobotę Alan Hatherly oraz Simon Andreassen (Specialized Racing), natomiast drudzy byli Martin Stosek i Kristian Hynek (Future Cycling Northwave). Polsko-czeski duet pojawił się na mecie 1 minutę i 22 sekundy po zwycięzcach.

Pech nie przeszkodził jednak Wawakowi i Cinkowi w utrzymaniu 1. miejsca w klasyfikacji generalnej całego wyścigu. Defekt sprawił, że stopniała ich przewaga nad pozostałymi ekipami. Drugą pozycję zajmują obecnie Hatherly i Andreassen, natomiast trzeci są Stosek i Hynek. Na ostatnim etapie (w niedzielę) kolarze zmierzą się z wymagającym odcinkiem typu XCO.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.