Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Mrągowo gościć będzie kolarzy w ramach cyklu Milko Mazury MTB

Mrągowo gościć będzie kolarzy w ramach cyklu Milko Mazury MTB

Przed nami prawdziwa gratka dla fanów maratonów mtb. Już w najbliższy weekend (4-5 czerwca) Milko Mazury MTB zawita do Mrągowa. Organizatorzy zadbali, aby każdy znalazł coś dla siebie: do wyboru...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Przed nami prawdziwa gratka dla fanów maratonów mtb. Już w najbliższy weekend (4-5 czerwca) Milko Mazury MTB zawita do Mrągowa. Organizatorzy zadbali, aby każdy znalazł coś dla siebie: do wyboru są cztery dystanse oraz bezpłatne wyścig dla dzieci i młodzieży.

Wyścig o Niedźwiedzią Łapę to majstersztyk, jeśli chodzi o maratony MTB. Trasa o długości 17 km i sumie przewyższeń oscylujących w okolicach 420 metrów przewyższenia na rundzie zapowiada się bardzo ciekawie. To mocna 4 w skali Milko Mazury MTB. Kolarze tradycyjnie sprawdzą Bike Park Poręby. Będzie to prawdziwe, mazurskie ściganie po krętych duktach leśnych i nieziemskich singletrack’ach poprowadzonych po wzgórzach jeziora Czos.

Miasteczko sportowe stanie na Ekomarinie w Mrągowie. Lokalizacja obiektu na pewno wzbudzi entuzjazm. Powodem do zadowolenia są znajdujące się w jej pobliżu atrakcje, które z pewnością nie pozwolą się nikomu nudzić w przerwie od ścigania.

Komunikat Startowy: https://www.mazurymtb.pl/zawody/etapy/89

Trasa wyścigu: https://www.mazurymtb.pl/aktualnosci/mazurskie-trasy-i-szlaki-kolarstwa-gorskiego-zbior-plikow-gpx

Zapisy on-line prowadzone są na stroniewww.mazurymtb.pl.

Organizatorem wydarzenia pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego jest Stowarzyszenie Luz Grupa.

Milko Mazury MTB Etap 3 – Mrągowo – Wyścig o Niedźwiedzią Łapę organizowany jest przy współpracy z Gminą Miasto Mrągowo.

Sponsor tytularny – Milko
Sponsor strategicznym Łaciate Junior
Partner Strategiczny Electofun
Partner główny LOTTO

Informacja Prasowa

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.