Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Na czas pandemii: Film dokumentalny o Team Movistar na Netflixie

Na czas pandemii: Film dokumentalny o Team Movistar na Netflixie

Na znanym serwisie streamingowym Netflix został udostępniony serial o nazwie „El Día Menos Pensado”, którą po polsku może oznaczać tyle co „Zaskakujący dzień”. Produkcja opowiada o jednej z najlepszych drużyn...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Na znanym serwisie streamingowym Netflix został udostępniony serial o nazwie „El Día Menos Pensado”, którą po polsku może oznaczać tyle co „Zaskakujący dzień”. Produkcja opowiada o jednej z najlepszych drużyn świata – Team Movistar.

Kamera towarzyszy kolarzom oraz kierownictwu podczas największych wyścigów ubiegłego roku – Giro d’Italia, Tourde France i Vuelta a Espana. Głównymi bohaterami filmu są liderzy – Alejandro Valverde, Nairo Quintana i Mikel Landa, ale istotne role odgrywają Richard Carapaz i Marc Soler.

Dokument pokazuje funkcjonowanie drużyny od podszewki, jej problemy oraz radości. Dzięki temu możemy zobaczyć jakimi ludźmi są zawodnicy oraz jak zachowują się w chwilach próby.

W czasach pandemii koronawirusa COVID-19 poświęcenie kilku wiosennych wieczorów – które i tak musimy spędzić w domu – powinno być prawdziwą przyjemnością dla kibiców kolarstwa.

Trailer

Link – https://www.netflix.com/pl/title/81130094

Tomasz Bojanowski - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.