Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Nowy sponsor dla CCC Team jeszcze przed Tour de France?

Nowy sponsor dla CCC Team jeszcze przed Tour de France?

Menedżer polskiej grupy kolarskiej CCC Team, Jim Ochowicz jest zdania, iż jego grupa znajdzie nowego sponsora tytularnego jeszcze przed Tour de France. Wraz z końcem sezonu 2020 drużyna przestaje być...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Menedżer polskiej grupy kolarskiej CCC Team, Jim Ochowicz jest zdania, iż jego grupa znajdzie nowego sponsora tytularnego jeszcze przed Tour de France. Wraz z końcem sezonu 2020 drużyna przestaje być sponsorowana przez firmę CCC.
Jim Ochowicz podczas konferencji prasowej z udziałem przedstawicieli Cyclingnews przyznał, że jest optymistycznie nastawiony do poszukiwania nowego sponsora. Jednocześnie wskazał, że najważniejsze będą pierwsze wyścigi po wznowieniu sezonu. Ochowicz zwrócił uwagę, że na całym świecie odnotowuje się obecnie boom na rowery, dlatego istnieje duża szansa na szybkie zastąpienie CCC przez inną firmę.
Menedżer CCC Team nie chciał jednak podawać żadnych nazwisk czy też narodowości potencjalnych sponsorów. Takie plotki mogłyby jego zdaniem tylko przeszkodzić w poszukiwaniach. Ochowicz prowadzi już kilka rozmów z zainteresowanymi firmami. Amerykanin chciałby zatrzymać w swoim zespole przede wszystkim Grega Van Avermaeta. Uważa, że jest to bardzo możliwe, bo sam Belg chciałby pozostać w jego drużynie.
Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.