Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Przyszłość CCC Team jednak niezagrożona?

Przyszłość CCC Team jednak niezagrożona?

Zawodnik CCC Team – Victor de la Parte udzielił ciekawego wywiadu jednej z hiszpańskich gazet. Możemy w nim przeczytać, że Hiszpan na razie nie dostrzega żadnych różnic w funkcjonowaniu ekipy...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Zawodnik CCC Team – Victor de la Parte udzielił ciekawego wywiadu jednej z hiszpańskich gazet. Możemy w nim przeczytać, że Hiszpan na razie nie dostrzega żadnych różnic w funkcjonowaniu ekipy i ma nadzieję, że tak pozostanie mimo widma nadchodzącego kryzysu.

Pensje zawodników rzekomo miały być zmniejszone o 80 %. De la Parte powiedział, że nic takiego nie miało miejsca. Pensje w ustalonej wysokości wpływają na konta zawodników. Niemniej sytuacja może ulec zmianie w czerwcu.

Hiszpan dodaje, że początkowo atmosfera była napięta i nikt nie chciał dojść do porozumienia, lecz po ustabilizowaniu się sytuacji i poluzowaniu obostrzeń (kiedy sklepy CCC zostały otwarte), wszystko się zmieniło. Ponadto doświadczony zawodnik prognozuje, że funkcjonowanie drużyny w przyszłym sezonie będzie niezagrożone.

Jest to dość optymistyczne podejście, ale może się sprawdzi. Więcej informacji otrzymamy w czerwcu na spotkaniu właściciela CCC z zawodnikami i kierownictwem CCC Team.

Tomasz Bojanowski - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.