Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Robinsonada – ultramaraton rowerowy / idealny pomysł na aktywny koniec wakacji

Robinsonada – ultramaraton rowerowy / idealny pomysł na aktywny koniec wakacji

Już 20 sierpnia 2020 r. wystartuje I edycja Robinsonady - survivalovo-bikepackingowego eventu rowerowego po województwie kujawsko-pomorskim.
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Już 20 sierpnia 2020 r. wystartuje I edycja Robinsonady – survivalovo-bikepackingowego eventu rowerowego po województwie kujawsko-pomorskim.

Trasa, jak i przewidziany przez Organizatorów limit czasu pozwalają na przeżycie niesamowitej wakacyjnej przygody w formie ultramaratonu rowerowego zarówno przez osoby rozpoczynające swoją rowerową przygodę, jak i przez absolutnych rowerowych freaków.

475-kilometrowa trasa prowadzi po sielankowych wioskach, pięknych lasach i wokół przecudnych jezior, ale także przez główne miasta województwa.

Do chwili obecnej wśród Uczestników Robinsonady znajdują się już osoby z całej Polski!

Jak zapewniają Organizatorzy, Robinsonada to piękne krajobrazy, doznania a przede wszystkim Ludzie. Tacy, którzy czują więcej i chcą więcej. Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego…

Uczestniku – przed Tobą przygoda, tajemnica oraz współzawodnictwo… ale takie wiesz, z dyskretnym mrugnięciem do siebie. Jeśli to czujesz – bądź z nami!
Start: 20 sierpnia 2020 r. w Toruniu!

Więcej:
Fanpage FB – https://www.facebook.com/Robinsonada-103594014738688/
Strona www – https://robinsonada.com.pl/

Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.