Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Sebastian Matusiak zawodnikiem Mazowsze Serce Polski

Sebastian Matusiak zawodnikiem Mazowsze Serce Polski

Po pierwszych wyścigach w Polsce Mazowsze Serce Polski Cycling Team zdecydowało się na dość ciekawy ruch. Ekipa z Mazowsza ogłosiła pozyskanie kolejnego kolarza - Sebastiana Matusiaka.
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Po pierwszych wyścigach w Polsce Mazowsze Serce Polski Cycling Team zdecydowało się na dość ciekawy ruch. Ekipa z Mazowsza ogłosiła pozyskanie kolejnego kolarza – Sebastiana Matusiaka.

23-latek przez ostatnie lata reprezentował barwy zespołu Krismar BIG Silvant Team. Przez cztery ostatnie lata w wyścigach dla młodzieżowców często reprezentował barwy kadry narodowej. Dzięki temu miał okazję wystąpić w wielu imprezach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej.

Najlepszym wynikiem Matusiaka jest 5. miejsce w ubiegłorocznej odsłonie GP Doliny Baryczy. Był też 13. w Memoriale Andrzeja Trochanowskiego oraz 9. na jednym z etapów Dookoła Mazowsza i 16. Turul Romaniei.
Zgodnie z prawem wewnętrznym UCI Matusiak oficjalnie zostanie kolarzem Mazowsze Serce Polski 1 sierpnia. Jego pierwszym startem w nowych barwach ma być wyścig Dookoła Bułgarii.
Tomasz Bojanowski - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.