Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Trzymajcie za mnie kciuki – Maja Włoszczowska

Trzymajcie za mnie kciuki – Maja Włoszczowska

Maja Włoszczowska - od lat niezmiennie nasza medalowa nadzieja na Igrzyskach. Tak jest i w obecnym, olimpijskim sezonie. Nasza mistrzyni jest w trakcie intensywnych treningów na Gran Canarii, gdzie udało...
Tekst przeczytasz w ok. 2 minuty.

Udostępnij artykuł

Maja Włoszczowska – od lat niezmiennie nasza medalowa nadzieja na Igrzyskach. Tak jest i w obecnym, olimpijskim sezonie. Nasza mistrzyni jest w trakcie intensywnych treningów na Gran Canarii, gdzie udało nam się z nią skontaktować.

„Od 2016 roku Gran Canaria to moje ulubione miejsce do styczniowo-lutowych treningów. Pewna pogoda, doskonałe trasy szosowe i jeszcze lepsze trasy MTB. Po kilku zimowych przeziębieniach udało mi się wejść w rytm treningów i wykręcić niezbędną bazę wytrzymałościową. Długie treningi na szosie przeplatam jazdami w terenie oraz siłownią. Tam bezcenne są rady mojego trenera od techniki – Arka Perina. Dzięki nim czuję się coraz pewniej na trudnych, kamienistych trasach. A takie czekają mnie w Tokio.”. – mówi Maja Włoszczowska.

Na tej hiszpańskiej wyspie trenuje bardzo dużo zawodników tak z czołówki światowego MTB, jak i peletonu szosowego. Doskonałe warunki pogodowe oraz ukształtowanie terenu zapewniają idealne miejsce do treningu kolarskiego.

„Trzymajcie za mnie kciuki. Pomału zaczynam treningi na wyższych intensywnościach i mam nadzieję z początkiem marca będzie można mi dopingować już na trasach wyścigów. ” – dodaje nasza zawodniczka.

Gorąco zachęcamy i my wszystkich kibiców do trzymania kciuków za Maję Włoszczowską, a my z pewnością będziemy informować o jej kolejnych etapach przygotować do IO Tokio. Tymczasem zachęcamy od obejrzenia zdjęć jakie otrzymaliśmy od naszej mistrzyni.
Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.