Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Van Avermaet gotowy na obniżkę wynagrodzenia

Van Avermaet gotowy na obniżkę wynagrodzenia

Jeden z liderów polskiej grupy kolarskiej CCC Team - Greg Van Avermaet przyznał, że w obliczu panującej sytuacji na rynku kolarskim jest gotowy na obniżkę swojego wynagrodzenia. Belg uważa, że...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Jeden z liderów polskiej grupy kolarskiej CCC Team – Greg Van Avermaet przyznał, że w obliczu panującej sytuacji na rynku kolarskim jest gotowy na obniżkę swojego wynagrodzenia. Belg uważa, że podobną drogą powinni podążyć inni zawodnicy.

Sytuacja CCC Team nie jest zbyt kolorowa, o czym informował już Dariusz Miłek. Van Avermaet jest zdania, iż kolarze powinni się teraz zjednoczyć i zadbać o swoją drużynę. Takie działania z pewnością znajdą swoje odzwierciedlenie w przyszłości. Belgijski zawodnik poinformował, że rozmowy w tej sprawie cały czas trwają, ale zawodnicy są na to otwarci.

Według Van Avermaeta pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla każdego człowieka. Jako, że kolarze nie mogą wykonywać swojej pracy normalnym jest to, że powinni zgodzić się na obniżkę wynagrodzeń. Belg podkreśla, że warto być lojalnym wobec swoich sponsorów i zjednoczyć się w kryzysowej sytuacji. Dzięki temu cały zespół może wyjść z opresji obronną ręką.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.