Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Zwift Tour for All: Van Avermaet 2. na drugim odcinku

Zwift Tour for All: Van Avermaet 2. na drugim odcinku

Greg Van Avermaet (CCC Team) zajął 2. pozycję na drugim odcinku wirtualnych zmagań w ramach Zwift Tour for All. We wtorek kolarze rywalizowali na trasie w Richmond, która liczyła sobie...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Greg Van Avermaet (CCC Team) zajął 2. pozycję na drugim odcinku wirtualnych zmagań w ramach Zwift Tour for All. We wtorek kolarze rywalizowali na trasie w Richmond, która liczyła sobie ponad 46 kilometrów.

Drugiego dnia zmagań zawodnicy musieli mierzyć się nie tylko z odcinkami brukowanymi, ale też górzystymi. Belgijski zawodnik, który na co dzień reprezentuje barwy polskiej grupy kolarskiej spisał się fantastycznie i zakończył zmagania na 2. miejscu. Po triumf sięgnął Michael Gogl (NTT Pro Cycling). Trzecie miejsce zajął Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix).

Wydawało się, że po końcowe zwycięstwo sięgnie Michael Valgren (NTT Pro Cycling), jednak Duńczyk został dogoniony kilkaset metrów przed metą i ukończył rywalizację na 5. miejscu. Jego drużyna wygrała jednak zmagania punktowe, wyprzedzając na mecie ekipę Alpecin-Fenix. Grupa CCC Team zdobyła we wtorek 48 punktów. Do zakończenia rywalizacji pozostały trzy etapy.

Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.