Cała Polska Rowerowa.pl - portal kolarski i rowerowy

Gołębiewski i Sadowska zwyciężają na trasie Pomorskiej 500

Gołębiewski i Sadowska zwyciężają na trasie Pomorskiej 500

Radosław Gołębiewski i Anna Sadowska nie mieli sobie równych na trasie Pomorskiej 500. To jeden z najtrudniejszych wyścigów ultra, na który można się zdecydować. Zwycięzca pokonał całą trasę w 24...
Tekst przeczytasz w ok. 1 minutę.

Udostępnij artykuł

Radosław Gołębiewski i Anna Sadowska nie mieli sobie równych na trasie Pomorskiej 500. To jeden z najtrudniejszych wyścigów ultra, na który można się zdecydować. Zwycięzca pokonał całą trasę w 24 godziny oraz 5 minut.
Wyścig prowadził przez pola, łąki oraz bardzo trudne tereny. Na mecie zameldowało się ponad 300 śmiałków, którzy przez cały czas byli monitorowani za pomocą trackera GPS. Zawodnicy mogli polegać tylko na sobie, a na pokonanie całego dystansu mieli 80 godzin.
W rywalizacji mężczyzn wygrał wspomniany Gołębiewski. Drugie miejsce zajął Bartosz Przybylak (24 godziny i 44 minuty), a trzeci był Zbigniew Mossoczy (25 godzin i 2 minuty).
Wśród kobiet najlepsza okazała się Sadowska, która wygrała rywalizację z czasem 34 godzin i 33 minut. Druga była Agata Sobota (34 godziny i 35 minut), a trzecia Dorota Orłowska (38 godzin i 52 minuty).
Mateusz Gruszeczka - Rowerowa.pl

Czytaj również

© Copyright 2019-2024 Rowerowa.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.